Хіти тижня. Мільйон гривень на потреби АТО: Вчинок 11-річного школяра вразив українців

Школяр, який проживає в Київській області, пожертвував бійцям АТО 38 тисяч євро

Ці гроші його батьки збирали для навчання та “старту” сина в дорослому житті, -передають Патріоти України з посиланням на Політеку.

За інформацією журналістів, за ці гроші АТОшникам купили машини, обмундирування, а також ліки і аптечки натовського зразка.

«Даня Куліш, 11 років, селище Димер на Київщині. Він віддав на захист своєї країни 38 тисяч євро (майже 1,2 млн грн). Ці гроші його батьки збирали для навчання і для «старту» в дорослому житті. А витрачені вони були на машини, різного роду оснащення, обмундирування, ліки і аптечки натовського зразка», – сказано в тексті повідомлення.

Крім цього журналісти уточнили, що сам Даня вирішив стати волонтером.

Хіти тижня. Коронавірус не пройде: В мережі сміються над маскою із чоловічих трусів (відео)

середа, 1 квітень 2020, 14:00

Дівчина віртуозно з чоловічих трусів зробила собі балаклаву. На записі видно, як дівчина віртуозно з чоловічих трусів зробила собі захисну балаклаву. «Я вважав, що бачив все, що стосується коронавірусу. Але ні, мабуть, помилився. Відтепер чоловіки буду...

Інфекцію підхопила вже в пологовому: Рідні померлої в Івано-Франківську від Covid-19 породіллі зробили заяву

середа, 1 квітень 2020, 13:45

На коронавірус зараз перевірять усіх лікарів, які контактували з померлою. А обласний пологовий взагалі можуть закрити на карантин. Рідні померлої від коронавірусу в Івано-Франківську 37-річної породіллі переконані, що вона підхопила хворобу вже в поло...