Хіти тижня. Місцеві були у паніці: У Вінницькій області біля сільради приземлився "НЛО"

Фахівці ідентифікували літальний апарат як метеозонд.

Багато людей вірять в НЛО. Ілюстрація: ЖЖ.

Жителі села Зозів Липовецького району Вінницької області прийняли метеозонд, який приземлився біля сільради, за НЛО. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив начальник Відділу агітаційно-пропагандистської роботи Центру забезпечення діяльності ГУ ГСЧС України в Вінницькій області Олександр Кутовий, передають Патріоти України.

"Курйозна і майже детективна історія мала місце в перший день лютого в с.Зозів Липовецького району. Прямо біля сільської ради "приземлився НЛО". Про це повідомив голова села в Службу порятунку. Предмет, дійсно, був обладнаний антенами, мікросхемами і іншими "коробочками", - написав Кутовий.
За його словами, фахівці ідентифікували літальний апарат як метеозонд. На думку чиновника, пильність сільського голови заслуговує подяки, оскільки приналежність знахідки поки не встановлено, а в умовах бойових дій на сході країни завжди треба бути уважним.

Геолог розповів, які шанси мають російські окупанти знайти прісну воду під Азовським морем, щоб напоїти Крим

неділя, 11 квітень 2021, 20:50

в 1960-70 роки в Азові дійсно знаходили запаси підземної прісної води, але це залишкове геологічне явище водообміну, котрий вимивався останні 8-9 тисяч років. Вчений секретар Інституту геологічних наук Національної академії наук України Руслан Гаврилюк...

YOUkraine: На місці погромів під ОП встановили дзеркальну інсталяцію (фото)

неділя, 11 квітень 2021, 20:45

Під Офісом Президента, який нещодавно відмивали від написів, з'явилася дзеркальна інсталяція YOUkraine, повідомляють Патріоти України. Напис встановили до 30-річчя Незалежності України. Інсталяція розміщена на вулиці Банковій. У написі YOUkraine дзерка...