Хіти тижня. Мордор - ваш притулок і могила: З ЄС депортують сім'ю, яка отримала російські паспорти в Криму

Фінська міграційна служба ухвалила рішення не визнавати їх російські паспорти, тому що вони видані на території окупованого Криму.

Фінляндія має намір депортувати сім'ю, яка отримала паспорти Росії в анексованому Росією Криму, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Як розповіла 27 липня громадянка РФ Наталія Кушнаренко, вона разом з чоловіком Михайлом Бережним і двома дітьми в даний час очікують офіційної відповіді фінської влади. «На даному етапі нам допомагає консульство Російської Федерації, наступний крок фінської влади поки не відомий», - уточнила вона.

У генеральному консульстві Фінляндії в Петербурзі, де Кушнаренко отримувала фінську візу, відмовилися коментувати деталі справи, «що стосується приватної особи». «Фінляндія дотримується загальної установки ЄС, згідно з якою в російські паспорти, видані в Криму, як правило, не підтверджуються візи. Постійне проживання і виконання роботи в Фінляндії неможливі тільки на підставі туристичної візи. З отриманням дозволу на перебування, що дає право на роботу, пов'язані, в свою чергу, певні критерії», - відзначили в дипломатичному представництві.
Раніше фінський правозахисник Йохан Бекман повідомив, що Фінляндія загрожує депортувати російську сім'ю: за його словами, фінська міграційна служба не визнає їхні паспорти, оскільки вони були видані в анексованому Криму. «Багатодітна російська сім'я переїхала до Фінляндії восени з візами, які вони отримали в генконсульстві Фінляндії в Петербурзі. Сім'я вже майже рік живе у Фінляндії, купили будинок, старша дочка ходить в школу. Раптом фінська міграційна служба ухвалила рішення не визнавати їх російські паспорти, тому що вони з Криму», - зазначив Бекман.
Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. Вибуховий скандал: В Одесі пацієнтів гінеколога таємно знімали... для порносайтів

понеділок, 9 грудень 2019, 19:30

В Одеському онкодиспансері пацієнток таємно знімали на відео для порносайтів. Приховану камеру було встановлено в кабінеті гінеколога. Про це стало відомо з рішення Київського районного суду Одеси, опублікованого в Єдиному державному реєстрі судових рі...

Хіти тижня. Хто залишив - невідомо: Відразу після вбивства сина депутата в центрі Києва з'явився букет квітів (фото)

понеділок, 9 грудень 2019, 19:00

Трирічний син депутата В'ячеслава Соболєва отримав смертельне кульове поранення голови. Постріл пролунав увечері 1 грудня, коли авто зупинилося на світлофорі.