Фінська міграційна служба ухвалила рішення не визнавати їх російські паспорти, тому що вони видані на території окупованого Криму.

Фінляндія має намір депортувати сім'ю, яка отримала паспорти Росії в анексованому Росією Криму, передають
Патріоти України з посиланням на росЗМІ.
Як розповіла 27 липня громадянка РФ Наталія Кушнаренко, вона разом з чоловіком Михайлом Бережним і двома дітьми в даний час очікують офіційної відповіді фінської влади. «На даному етапі нам допомагає консульство Російської Федерації, наступний крок фінської влади поки не відомий», - уточнила вона.
У генеральному консульстві Фінляндії в Петербурзі, де Кушнаренко отримувала фінську візу, відмовилися коментувати деталі справи, «що стосується приватної особи». «Фінляндія дотримується загальної установки ЄС, згідно з якою в російські паспорти, видані в Криму, як правило, не підтверджуються візи. Постійне проживання і виконання роботи в Фінляндії неможливі тільки на підставі туристичної візи. З отриманням дозволу на перебування, що дає право на роботу, пов'язані, в свою чергу, певні критерії», - відзначили в дипломатичному представництві.
Раніше фінський правозахисник Йохан Бекман повідомив, що Фінляндія загрожує депортувати російську сім'ю: за його словами, фінська міграційна служба не визнає їхні паспорти, оскільки вони були видані в анексованому Криму. «Багатодітна російська сім'я переїхала до Фінляндії восени з візами, які вони отримали в генконсульстві Фінляндії в Петербурзі. Сім'я вже майже рік живе у Фінляндії, купили будинок, старша дочка ходить в школу. Раптом фінська міграційна служба ухвалила рішення не визнавати їх російські паспорти, тому що вони з Криму», - зазначив Бекман.
В Україні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки можуть накладати штрафи на військовозобов'язаних громадян, які порушують правила мобілізації. Розповсюджені ситуації, коли ТЦК та СП вимагає оплатити штраф, але видає для цього лише ...
В Україні щорічно змінюються вимоги до страхового стажу для виходу на заслужений відпочинок за віком. Так, для того, аби вийти на пенсію в 60 років, людина має набути щонайменше 32 роки страхового стажу (роком раніше — 31 рік), у 63 роки — за наявності...