Хіти тижня. Московське хамство: Знаменита польська спортсменка жорстко затролила російського журналіста-провокатора

Полячка майстерно впоралася з ситуацією і змусила журналіста пошкодувати про усі незручні питання.

Іоанна Єджейчик. Фото: Fightnews.info.

Співробітники телеканалу "Матч ТВ" знову потрапляють в курйозну ситуацію. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на fightnews.info.

Інцидент стався після турніру UFC Fight Night 136, коли гість турніру, екс-чемпіонка UFC в мінімальному жіночому дивізіоні Іоанна Єджейчик, розмовляла з журналістами. Кореспондент телеканалу "Матч ТВ" поставив полячці питання про її фаворита в очікуваному поєдинку Нурмагомедов-Макгрегор. Іоанна відповіла, що вона не любить давати прогнози на бої, тим більше на такі великі. Обидва бійці, за словами Єджейчик, їй дуже подобаються.

Тут і почалося найцікавіше. Брак великих заголовків або жага продовжити хвалити російських бійців змусили журналіста почати провокувати Іоанну на невтішні висловлювання про поведінку Макгрегора. Але полячка майстерно впоралася з ситуацією і напевно змусила журналіста пошкодувати про питання, коли поставила його перед камерою і сама почала допит. В кінці діалогу Іоанна заявила, що російським журналістам не варто нападати на іноземних бійців, які б'ються з росіянами, а потім повернулася в камеру і сказала: "Це був живий приклад тупих питань від журналістів. Велике спасибі!"

Хіти тижня. Побороти COVID-19: Фахівці покладають надії на два медикаменти

субота, 4 квітень 2020, 11:00

Світ перебуває в активному пошуку препаратів для лікування хвороби, яку викликає новий коронавірус. Деякі з уже наявних тестують, але чи все з ними так просто? Що може допомогти у лікуванні хвороби COVID-19, яку викликає коронавірус? Зараз у світі пере...

Нові хворі та смерті: МОЗ оновив статистику пандемію коронавірусу в Україні

субота, 4 квітень 2020, 10:56

За станом на 10:00 4 квітня, в Україні зафіксовано 1096 випадків інфікування коронавирусом, повідомляють Патріоти України з посиланням на дані Центру громадського здоров'я України. Так, випадки інфікування підтверджені у 1096 осіб, з них 78 дітей. Найб...