
Один з кращих снайперів в зоні АТО, який побажав залишитися невідомим, розповів, кому вигідна війна на сході України. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Апостроф", передають Патріоти України.
Він вважає, що українська влада володіє ефективними ресурсами для кардинальної зміни ситуації на Донбасі, проте не використовує їх для припинення війни. "Мені здається, що це комусь вигідно. На складах – тисячі одиниць техніки. В державі – сотні заводів, які можна перебудувати на військові рейки. У олігархів на рахунках – мільярди доларів. Починаючи від президента", - сказав боєць.
Чоловік підкреслив, що так і не зміг зрозуміти, як може президент-мільярдер продовжувати заробляти мільярди у воюючій країні. Також снайпер зазначив, що в ситуації з окупацією Криму винен не тільки Олександр Турчинов, який на той момент виконував обов'язки президента країни. "Напевно там гра набагато глибше. Напевно, ми занадто багато чого не знаємо. І можновладці більше всього бояться, щоб це не розсекретилося зараз. І щоб цього не сталося – вони платять життями солдатів і мирного населення, яке страждає в цій війні. Причому з обох сторін. А вони бережуть свої гаманці, животи, ж*пи свої", - додав він.
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вніс зміни до Олімпійської хартії, які спрямовані на посилення "нейтральності" спорту від будь-якого політичного втручання. Це де-факто відкриває шлях до повноцінного повернення Російської Федерації та її атлетів ...
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...