Хіти тижня. "Ми повинні жити як брати": Патріарх Філарет спантеличив заявою про українців та росіян

​Глава УПЦ КП разом з тим зазначив, що "брат не повинен поневолювати свого брата".

Патріарх Філарет. Фото:УНІАНПредстоятель УПЦ КП патріарх Філарет розповів, що спільного у росіян і українців. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню DW, передають Патріоти України.

"По-перше, ми належимо до сім'ї слов'янських народів. Це одне. Значить, це вже нас зближує. По-друге, ми протягом століть жили або як сусіди, або як одна держава. Тому ми зблизилися, ми брати. І тому повинні жити як брати", - сказав патріарх.

Проте, він зазначив, що "брат не повинен поневолювати свого брата". "Путін хоче повернути нас в рабство, в якому ми були. Усе стане на своє місце. Війна припиниться, вона не може бути вічно", - додав Філарет.

Предстоятель УПЦ КП каже, що Путін мріє повернути під свій вплив колишні держави соціалістичного табору, тобто, прибалтійські республіки, Польщі, Румунії, Болгарії. "Даремно він (Путін) мріє, тому що період імперій закінчився. Імперій вже в світі не буде. Ми живемо в глобальному світі, в якому імперій немає. І мріяти про те, щоб повернути період імперій - це марна справа", - сказав патріарх .

Геолог розповів, які шанси мають російські окупанти знайти прісну воду під Азовським морем, щоб напоїти Крим

неділя, 11 квітень 2021, 20:50

в 1960-70 роки в Азові дійсно знаходили запаси підземної прісної води, але це залишкове геологічне явище водообміну, котрий вимивався останні 8-9 тисяч років. Вчений секретар Інституту геологічних наук Національної академії наук України Руслан Гаврилюк...

YOUkraine: На місці погромів під ОП встановили дзеркальну інсталяцію (фото)

неділя, 11 квітень 2021, 20:45

Під Офісом Президента, який нещодавно відмивали від написів, з'явилася дзеркальна інсталяція YOUkraine, повідомляють Патріоти України. Напис встановили до 30-річчя Незалежності України. Інсталяція розміщена на вулиці Банковій. У написі YOUkraine дзерка...