Хіти тижня. Михайло Жванецький на похоронах друга Карцева перебував у важкому стані - Алла Пугачова (відео)

Співачка повідомила, що відомий одеський гуморист не може навіть говорити.

Алла Пугачова. Фото:скрін відео

Співачка Алла Пугачова розповіла, що Жванецький вже не може говорити. Про це вона розповіла на похоронах Романа Карцева. За її словами стан Михайла Жванецького дуже важкий, передають Патріоти України.

Також вона зазначила, що на її думку Жванецький, Карцев і їх напарник - покійний Ільченко - легенди свого часу. Примадонна виділила трьох артистів естради: Карцева, його партнера по виступах Віктора Ільченка, який помер в 1992 році, і "живого, слава богу, але теж нездорового Мішу Жванецького".

"Я його зараз бачила - він не може нічого говорити", - розповіла співачка.

Емоції зашкалюють: Змучений пес обійняв свого українського рятувальника, після того як дісталися до сталого берега Дніпра (фотофакти)

четвер, 8 червень 2023, 12:00

Загони українських рятувальників витягуючи з водяної паски людей та тварин, ризикуючи потрапити під обстріл окупанти. Ось і цей собака дякує, як може, бійцям, і не хоче розтаватися з ними.

Українці до кінця літа зобов'язані сплатити податки зі своїх квартир: Коли прийдуть квитанції і що треба знати

четвер, 8 червень 2023, 10:38

В Україні до 1 липня податкова розішле квитанції із повідомленнями про необхідність сплатити податки за свої квартири. Розмір податку залежить від площі житла, причому платити потрібно тільки за зайві квадрати, передають Патріоти України. Як говориться...