Хіти тижня. На Франківщині сільська громада відмовилась від Московського патріахату (відео)

У Острівці Городенківського району відбулися збори села, під час яких було вирішено перейти громадою від Московського до Київського патріархату.

Рішення про перехід було ухвалено переважною більшістю голосів присутніх мешканців села, - пише газета «Край», передають Патріоти України.

За даними видання, збори відбулися 14 жовтня. «Відбулися збори громади, на яких переважною більшістю голосів присутніх мешканців села (67 із 77) ухвалено рішення перейти від Московського до Київського патріархату. Опісля присутні пішли помолитися до церкви, а там їх уже чекали. Тож молитва відбулася біля 150-літнього храму», - йдеться у повідомленні.

Видання зазначає, що рішення про перехід було ухвалено після тривалого обговорення.

За повідомленнями у Facebook, аналогічне рішення про перехід до української церкви напередодні було ухвалено і в іншому селі – Рогиня, що в цьому ж районі.

Хіти тижня. Коронавірус не пройде: В мережі сміються над маскою із чоловічих трусів (відео)

середа, 1 квітень 2020, 14:00

Дівчина віртуозно з чоловічих трусів зробила собі балаклаву. На записі видно, як дівчина віртуозно з чоловічих трусів зробила собі захисну балаклаву. «Я вважав, що бачив все, що стосується коронавірусу. Але ні, мабуть, помилився. Відтепер чоловіки буду...

Інфекцію підхопила вже в пологовому: Рідні померлої в Івано-Франківську від Covid-19 породіллі зробили заяву

середа, 1 квітень 2020, 13:45

На коронавірус зараз перевірять усіх лікарів, які контактували з померлою. А обласний пологовий взагалі можуть закрити на карантин. Рідні померлої від коронавірусу в Івано-Франківську 37-річної породіллі переконані, що вона підхопила хворобу вже в поло...