Хіти тижня. На "Міс Україна-2017" подала заявку кримчанка, яка брала вже участь в російських конкурсах краси (фото)

Менеджер неперебірливої красуні пояснила, що Катерина Луганська не порушує жодних умов конкурсу, бо у неї є українське громадянство.

Катерина Луганська вирішила взяти участь в українському конкурсі краси. Фото:https://apostrophe.ua/

У фіналі національного конкурсу краси "Міс Україна-2017" за корону боротиметься учасниця з Ялти Катерина Луганська, яка раніше представляла окупований Крим на конкурсах краси в Росії. Про це пише Апостроф, передають Патріоти України.

Катерина Луганська брала участь в конкурсі "Міс Росія 2016", де вона представляла окупований Крим. Цього року дівчина бореться за звання "Міс Україна-2017".

Менеджер "Міс Україна-2017" Айтен Новрузова в коментарі виданню пояснила, що Луганська не порушує жодних умов конкурсу. Адже у неї є українське громадянство, а брати участь в іноземних конкурсах правилами українського національного конкурсу не заборонено.

"Нам важливі зовнішні дані, відсутність шкідливих звичок, заняття благодійністю", - додала менеджер.

Як повідомляє видання, питання про те, як Луганська брала участь в національному конкурсі "Міс Росія 2016" з українським паспортом і як з цим же паспортом вчиться в Ростові, залишається відкритим.

"Вона ніби з моєю мамою в один клас ходила": Дурнєв гостро пожартував про "стосунки" з Тіною Кароль (відео)

середа, 8 лютий 2023, 19:29

Український шоумен Олексій Дурнєв дав відверте інтерв'ю Маші Єфросиніній, в якому повідав про своє особисте життя. За його словами, останні серйозні стосунки у нього були в 2014 році, передають Патріоти України. Після того, як він розлучився зі своєю д...

Тремтіло все навколо: У мережу потрапили нові кадри моменту землетрусу в Туреччині, які показали силу підземних поштовхів

середа, 8 лютий 2023, 17:55

Землетрус у Туреччині, який сколихнув країну 6 лютого, став одним із найбільш смертоносних у сучасній історії. Початок підземних поштовхів у провінції Кахраманмараш потрапили на камеру, передають Патріоти України. Турецьке видання Türkiye Gazetesi опри...