Хіти тижня. На молебні в Дніпрі поруч із Епіфанієм і Порошенком помітили кримінального авторитета, - Бутусов

Юрій Бутусов повідомив, що Олександр Петровський проходив за матеріалами МВС як лідер організованого злочинного угруповання, пік активності якого припадав на 2000–2004 роки.

У Дніпрі відбувся перший спільний молебень митрополита Епіфанія і президента Порошенка. Фото: Фейсбук.

Під час молебню в храмі Різдва Пресвятої Богородиці Православної церкви України у Дніпрі біля предстоятеля Православної церкви України Епіфанія і президента Петра Порошенка помітили лідера організованого злочинного угруповання Олександра Петровського, відомого у кримінальних колах як Нарік, і його помічника – кримінального авторитета на прізвисько Еміль. Про це повідомив у Facebook журналіст, головний редактор видання "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

"Перший спільний молебень митрополита Епіфанія і президента Порошенка відбувся в Дніпрі. Але президент і митрополит молилися не одні. На жаль, генеральний прокурор Юрій Луценко не зміг взяти участі в поїздці, інакше б він упізнав чоловіка зліва від митрополита, який пробрався настільки близько, ніби він один із головних учасників цієї найважливішої події", – пише журналіст.

Посилаючись на коментар Луценка, опублікований виданням "Дзеркало тижня" у 2011 році, Бутусов повідомив, що Петровський проходив за матеріалами МВС як лідер організованого злочинного угруповання, пік активності якого припадав на 2000–2004 роки. У 2005 році він покинув територію України, низку членів його угруповання було затримано, а саме угруповання було фактично розгромлено.

"Поряд із Порошенком і Епіфанієм на фотографії, за даними нинішнього генерального прокурора, той самий "лідер організованого злочинного угруповання" – Олександр Петровський. А ліворуч від Петровського в темних окулярах – "авторитет" на прізвисько Еміль, його права рука", – написав головний редактор "Цензор.НЕТ".

За інформацією Бутусова, мати Петровського, Оксана Петровська, яка раніше очолювала низку фірм, створених її сином, у 2016 році стала директором Дніпровського академічного українського музично-драматичного театру імені Шевченка. Журналіст підкреслив, що вчора, 17 грудня, театр був удостоєний президентом України статусу "національного".


Нюанси нового закону: Коли і за який термін військовозобов’язані мають пройти ВЛК

понеділок, 20 травень 2024, 17:59

Чоловіки віком від 18 до 60 років, які раніше мали статус "обмежено придатний", повинні до 4 лютого 2025 року повторно пройти військово-лікарську комісію. Це передбачає новий закон про мобілізацію. Щоб пройти ВЛК, колишнім "обмежено придатним" та іншим...

Бережіть голови! Землю накриє чергова потужна магнітна буря

понеділок, 20 травень 2024, 17:30

Прогноз сонячної та геомагнітної активності на 20-22 травня 2024 року опублікував Центр прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США. Геомагнітні бурі класифікуються за рівнем потужності — К-індексу —...