Хіти тижня. "На моих глазах один человек после пыток изменился до неузнаваемости. Прежним я его уже не видел", - екс-полонений бойовиків "ЛНР"

Найпоширеніші тортури - побиття палицями та електричний струм.

Едуард Неделяєв у полоні. Фото: скріншот з відео.

Звільнений з полону луганських терористів блогер Едуард Неделяєв розповів, що в полоні люди змінюються кардинально. Деякі не витримують тортур і стають абсолютно іншими людьми. Вчора ти бачив свого сусіда по камері балакучим і адекватним, а через кілька годин після страшних побоїв ця людина замикається в собі і назавжди ламається. В інтерв'ю "Сегодня" луганчанин поділився спогадами про те, що терористи кожного бранця катували і "пресували" по-різному, передають Патріоти України.

Найпоширеніші тортури - побиття палицями та електричний струм. "Цепляют один контакт к наручникам, другой либо к ушам, либо к гениталиям, начинают вращать и бить током", – згадує Неделяєв. Йому особисто також погрожували страшними тортурами, але далі цієї погрози у бойовиків справа не дійшла. Луганчанин зізнався, що терористи практикували всякі психотропні препарати.

"Типа сыворотки правды. Если человек долго не рассказывает, сопротивляется, его могут уколоть, чтобы сломить волю", - розповів екс-полонений. Він згадав одного в'язня, який змінився на очах у Неделяєва. Спочатку ця людина спілкувалася, а після допиту повернулася абсолютно іншою. "Он весь был… видно, что по полу валялся, его пинали, он изменился психологически. Ходил с выпученными глазами, крестился. Его либо укололи, либо избили. Но что-то произошло", - розповів блогер.

Леся Нікітюк перекрила міст у Києві, приїхала поліція (відео)

неділя, 20 вересень 2020, 10:07

Телеведуча знімає новий туристичний проект, чи був у неї дозвіл на перекриття дорожнього руху, не повідомляється. Відома українська телеведуча Леся Нікітюк задля зйомок своєї тревел-програми перекрила міст у Києві. Дівчина розповіла про пригоду у своєм...

З архіву ПУ. Прямо на робочому місці: Після обстрілу на Донбасі помер лікар, який рятував поранених бійців ОС (фото, відео)

неділя, 20 вересень 2020, 10:00

У листопаді 2018 року Іван Герцен як офіцер запасу був призваний терміном на 18 місяців у Збройні сили України. Працював у військовому госпіталі в Дніпрі, де лікував поранених у зоні ООС бійців. Помер відомий одеський травматолог-ортопед Іван Герцен, я...