Хіти тижня. На Печерську поруч із "радянською бабою з мечем" встановлять гігантський символ України

Висота циклопічного монументу "Батьківщина-Мати", відкритого Леонідом Брежнєвим разом з п'єдесталом складає 102 метри. Новий символ дещо менше, однак в цілому ансамбль виглядатиме більш проукраїнським.

У Києві встановлять 75-метровий флагшток з прапором. Фото: fakty.ictv.ua.

До кінця червня 2018 року на території Музею історії України у Другій світовій війні у Києві встановлять 75-метровий флагшток з національним прапором. Це випливає з інформації про тендер на сайті Prozorro, передають Патріоти України.

Будівництво обійдеться у 47,5 млн грн. До слова, Верховна Рада витратила 1,3 млн грн на перенесення стаціонарної експозиції Прапор України.

Хіти тижня. Доживете до 100 років: Несподівана заява вчених про користь пива

понеділок, 22 жовтень 2018, 2:00

Мова йде про дві речовини, що входять до його складу. Вчені з німецького університету Ерлангена-Нюрнберга виявили нові корисні властивості пива. Зокрема, мова йде про дві речовини, що входять до його складу, повідомляють Патріоти України. Ці хімічні сп...

Коли Москва горить "блакитним полум'ям": "Помилка резидента", - журналіст

понеділок, 22 жовтень 2018, 0:30

Не лише в медіаспільноти, а й у багатьох лідерів суспільної думки публічні пояснення Сергія Семочка не викликали довіру, а формат їх представлення громадськості посилив обурення. "Скандал навколо першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки, ек...