Хіти тижня. На Печерську поруч із "радянською бабою з мечем" встановлять гігантський символ України

Висота циклопічного монументу "Батьківщина-Мати", відкритого Леонідом Брежнєвим разом з п'єдесталом складає 102 метри. Новий символ дещо менше, однак в цілому ансамбль виглядатиме більш проукраїнським.

У Києві встановлять 75-метровий флагшток з прапором. Фото: fakty.ictv.ua.

До кінця червня 2018 року на території Музею історії України у Другій світовій війні у Києві встановлять 75-метровий флагшток з національним прапором. Це випливає з інформації про тендер на сайті Prozorro, передають Патріоти України.

Будівництво обійдеться у 47,5 млн грн. До слова, Верховна Рада витратила 1,3 млн грн на перенесення стаціонарної експозиції Прапор України.

Звання "Героя України" отримав посмертно: Біля ЛНУ відкрили пам'ятник студенту, який загинув на Інститутській (відео)

вівторок, 20 лютий 2018, 22:00

20 лютого біля Жовтневого палацу в Ігоря влучили дві кулі. Одна — в голову, а інша — в груди. У хлопця також були сильні переломи ніг. У Львові відкрили пам’ятник Герою Небесної Сотні Ігореві Костенку, який загинув 20 лютого 2014 року під час протистоя...

Хіти тижня. "Люди погибли страшной смертью", - Лукашевич про катастрофу Ан-148 у Підмосков'ї та її причини

вівторок, 20 лютий 2018, 20:00

"Из-за противоречивости информации еще очень рано говорить о точных версиях крушения АН-148 в Подмосковье. Непонятно, просили ли летчики об экстренной посадке или нет. Потом была информация о столкновении самолета с почтовым вертолетом "Почта России", ...