Хіти тижня. Найпопулярніший в Україні овоч заражений небепечною хворобою

На Івано-Франківщині фахівці виявили заражену картоплю - близько півтора гектара нового врожаю.

Особливо складна ситуація в селах Довгопілля, Верхній Ясенів і Голови, що у Верховинському районі, передають Патріоти України з посиланням на Politeka.

Фітосанітарні інспектори попереджають, що у більшості картоплин знайшли грибок. Деякий з них нешкідливий для організму людини, проте такі овочі швидко псуються і вживати їх не слід.

Значно більшу небезпеку несе урожай сільськогосподарських угідь в селі Рожнів на Косівщині і селі Бабухів Рогатинського району - фахівці виявили амброзію полинолисту і золотисту картопляну нематоду, або так званий картопляний рак. По всій території почали приймати карантинні заходи, щоб запобігти шкоді здоров'ю людей та вберегти безпечний урожай.

Хіти тижня. Скрепні традиції: День ВДВ у Москві завершився масовим мордобоєм з гвардійцями Путіна

субота, 8 серпень 2020, 10:00

"У Парку Горького для чогось побилися господарі свята десантники з охоронявшими їх росгвардійцями. Хто переміг і чим все закінчилося, поки не зрозуміло", - йдеться в повідомленні. На відео видно, що поліцейські з кийками намагалися зупинити бійку, але ...

В Україні четвертий день поспіль оновлюється антирекорд: МОЗ оприлюднив дані щодо COVID-19 станом на 8 серпня

субота, 8 серпень 2020, 9:56

В Україні за останню добу підтвердили 1489 нових випадків коронавірусної хвороби, що є новим антирекордом. Найбільше нових випадків у Києві, Одеській та Львівській областях, , зазначають Патріоти України. . Так, в Україні вже чотири доби поспіль фіксую...