
Пособниця бойовиків «ДНР» Анастасія Бабір закликала російських найманців, які продовжують воювати на Донбасі, їхати з окупованих територій. Відеозвернення Бабір було опубліковано в Мережі, передають Патріоти України.
«Найдите в себе силы и уезжайте…. У вас еще есть возможность наладить свою жизнь на родине. Здесь, посмотрите вокруг, никто не оценит ваши поступки, не оценит того, зачем вы здесь сейчас. Как максимум, может случиться, что будут еще смерти, и они будут наверняка. Уже погибло и так достаточно много россиян, приехавших сюда с горящим сердцем», – сказала вона.
Зазначимо, що Анастасія Бабір (позивний «Сова») занесена в базу «Миротворця». «Комендант «добровольчого прикордонного табору», організовувала перехід найманцями Державного кордону України. Військовий кореспондент бандформування «республіканська гвардія ДНР». Автор програми «По той бік». Член журі республіканського конкурсу «Краса Донбасу-2015», - пише про неї «Миротворець».
В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...