Хіти тижня. "Не для цього ми йшли в ополчення!": Мешканці окупованого Донбасу влаштували істерику в мережі

Жителі "молодих республік" незадоволені високими цінами і низьким рівнем життя.

Листування у Twitter опублікував блогер Necro Mancer, передають Патріоти України.

"Не для цього в 2014 році ми йшли на референдум і в ополчення! Російські олігархи та їхні шістки Захарченко та Плотницький нітрохи не кращі!" - пишуть користувачі.

"У Ясинуватій стали розносити попередження з РЕС (районної експлуатаційної служби. - Ред.) про відключення споживачів через борги", - обурюються коментатори.

Так, житель Ясинуватої уточнив, що в місті більшість населення живе за 2800 руб. виплати від центру зайнятості, а середня зарплата по місту становить 3-5 тис. руб.

"Яка з цих бл*дей на ринку була, в аптеках, лікарнях, де ціни... Росіянам такі зарплати і їхні ціни, або ще й дорожче", - обурився він.

Хіти тижня. "До Києва прилетів борт з пораненими, 18 "швидких" мчали по Бориспільському шосе": Волонтер звернулася до українців за допомогою (фото)

четвер, 9 квітень 2020, 17:00

У Головний військовий клінічний госпіталь в Києві 7 квітня прибув новий борт з важкопораненими бійцями з Донбасу. Їм потрібна допомога, повідомила волонтер Наталя Юсупова на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України. "До Києва прилетів бор...

"Как снизить опасность заражения COVID-19 на 99%?" - лікар зі США

четвер, 9 квітень 2020, 16:57

"Наш госпиталь принимает около 20% всех пациентов в COVID-19 в Нью-Йорке Моя работа - решать кого пустить на ИВЛ и как надолго, и когда отпускать. Цель моего выступления - не напугать, а рассказать об этой болезни так, чтобы снизить страх и придать уве...