Хіти тижня. "Не солодко": Як живе дитина, народжена 12-річною українкою (відео)

Маленьку доньку 12-річної породіллі зі Львівщини Тані Лучишин назвали Діана-Марія, дитя проживає разом із молодою мамою і її братами і сестрами в досить складних умовах.

Про це виданню "Комсомольская правда" розповіла багатодітна мама Тані - Анна Лучишин, повідомляють Патріоти України.

Раніше ми повідомляли, що "Інтер" попав під перевірку через передачу про 12-річну дівчинку-матір, а ось тепер мама Тані поділилась своїми бідами.

Виявилося, що сім'я проживає удев'ятьох в одній кімнаті і кухні, переобладнаній під спальню. Кухню вони зробили в коридорчику. Площа квартири становить близько 40 квадратних метрів і, можливо, ці метри доведеться ділити на 14 прописаних тут осіб. Єдина мрія багатодітної мами Анни - отримати житло.

З малятком Тані допомагає мама. Фото: соцмережі.

Дівчинку хрестили на Покрову, назвали Діаною-Марією. Фото: соцмережі.

"У нас навіть колиску для Діанки нікуди поставити, та що там - ступити ніде. Діанка спить у колисці Вікторії, моєї молодшої дочки, а Віка вже з нами на ліжку. Нехай би без ремонту квартиру або будиночок виділили - я все сама зроблю, організую. У черзі стою вже шостий рік, але вона не рухається ні на сходинку", - говорить Анна.

Вона також додає, що квартира досі оформлена на померлу матір Ганни - щоб переоформити її, потрібна згода всіх 14 прописаних тут осіб. А її немає - кожен хоче отримати свою частину.

12-річна школярка Тетяна Лучишин із Борислава Львівської області стала мамою 17 вересня. Вона народила здорову дівчинку в одному з пологових будинків Львова.

Експерти прочитали по губах: Стало відомо, що каже Кріштіану Роналду перед своїм фірмовим ударом

вівторок, 23 квітень 2024, 8:30

Португальський уболівальник Густаво Мачадо, який вміє читати по губах, розшифрував слова, які форвард "Аль-Насра" Кріштіану Роналду говорить перед своїми фірмовими ударами зі штрафних. Виявилося, що 39-річний Кріштіану "накачує" себе мотиваційними пром...

Новий закон про мобілізацію: Стало відомо, хто із жінок може отримати повістку

вівторок, 23 квітень 2024, 7:30

У новому законопроєкті про мобілізацію є кілька положень щодо мобілізації жінок. Зокрема, умови закону визначають, що жінки можуть піти на службу лише добровільно. Про це йдеться в тексті закону про мобілізацію, передають Патріоти України. Зазначаєтьс...