Хіти тижня. Не зміг згвалтувати, то вбив: Відпочинок у Миргороді закінчився тюрмою для жителя Кременчука

Злочинець забрав у жертви гроші та золото і сховав тіло у колодязі теплотраси неподалік.

Спроби згвалтувати закінчилися вбивством. Фото: соцмережі.

У серпні 2018 року чоловік відпочивав на курорті у Миргородському районі. Там познайомився з 38-річною жінкою, з якою вони розпивали спиртні напої, передають Патріоти України із посиланням на сайт міста Кременчук.

Далі чоловік захотів інтиму, але через відмову насильно потягнув супутницю на зупинку транспорту. Намагання її зґвалтувати закінчилися нанесенням руками понад 20 ударів по голові жінки. Від цього вона померла.

Тож злочинець забрав у померлої гроші та золото і сховав тіло у колодязі теплотраси неподалік. Люк прикрив кришкою і зник. Тепер Прокуратура Полтавської області клопоче про довічне позбавлення волі.

Перемога близько? Найбільша авіакомпанія Європи готується до повернення в Україну

понеділок, 30 січень 2023, 16:44

Найбільша авіакомпанія Європи Ryanair має намір повернутися в Україну відразу після перемоги України над Росією, передають Патріоти України. Як заявив генеральний директор Ryanair Майкл О'лірі, зараз авікомпанія активно наймає українських пілотів та бо...

Ведмідь знайшов камеру та зробив 400 селфі - кумедні фото розвеселили мережу

понеділок, 30 січень 2023, 16:24

У природному парку в Колорадо науковці для спостереження за дикою природою встановили фотопастки - камери, які реагують на рух та фільмують життя диких тварин у природі. Одну із таких камер знайшов ведмідь та зробив 400 "ведмежих селфі", передають Патр...