Хіти тижня. Не зміг згвалтувати, то вбив: Відпочинок у Миргороді закінчився тюрмою для жителя Кременчука

Злочинець забрав у жертви гроші та золото і сховав тіло у колодязі теплотраси неподалік.

Спроби згвалтувати закінчилися вбивством. Фото: соцмережі.

У серпні 2018 року чоловік відпочивав на курорті у Миргородському районі. Там познайомився з 38-річною жінкою, з якою вони розпивали спиртні напої, передають Патріоти України із посиланням на сайт міста Кременчук.

Далі чоловік захотів інтиму, але через відмову насильно потягнув супутницю на зупинку транспорту. Намагання її зґвалтувати закінчилися нанесенням руками понад 20 ударів по голові жінки. Від цього вона померла.

Тож злочинець забрав у померлої гроші та золото і сховав тіло у колодязі теплотраси неподалік. Люк прикрив кришкою і зник. Тепер Прокуратура Полтавської області клопоче про довічне позбавлення волі.

Військовий викупив домашніх тварин, над якими знущалася власниця, чим дуже обурив... зоозахисників

четвер, 21 вересень 2023, 22:54

Український військовий Артур Гаспарян, який воює на Донеччині, відреагував на повідомлення у Мережі про знущання над домашніми тваринами у місті Павлограді, що на Дніпропетровщині. Він приїхав до будинку, де мучили собаку та кішку, і викупив їх у власн...

Тепер усі будуть під ковпаком: Як деякі українці в Німеччині хитрують із виплатами

четвер, 21 вересень 2023, 21:43

Українських біженців, які отримують допомогу в Німеччині, запідозрили у шахрайстві з виплатами. Німецькі правоохоронці розслідують близько 150 таких справ. Спеціальні перевірки почали виявляти випадки шахрайства біженців із соціальними виплатами. У Нім...