Хіти тижня. Несподівано: Професор пояснив, чому не варто поступатися старшим місцем у транспорті

Людям пенсійного віку варто ходити як мінімум 10 хвилин щодня, а також підніматися не ліфтом, сходами. Тому цьому професору варто дійсно не поступатись місцем, й змушувати до підвищеної активності заради власних наукових переконань.

Ілюстрація: kafanews.com

Професор Оксфордського університету сер Муйр Грей не вважає правильним твердження, що треба поступатися місцем у громадському транспорті людям старшого віку, повідомляють Патріоти України.

Вчений також працює клінічним консультантом організації громадського здоров'я Public Health England, і наголошує, що старшим людям треба більше рухатися, намагатися бути активними.

За словами Грея, людям пенсійного віку варто ходити як мінімум 10 хвилин щодня, а також підніматися не ліфтом, сходами.

"Нам слід з віком ставати активнішими. Тому подумайте двічі перш ніж поступатися місцем в автобусі людині старшого віку. Постояти кілька зупинок – дуже хороша фізична вправа", - – каже професор.

Як вказують спеціалісти у звіті для медичного видання The British Medical Journal, регулярними фізичними вправами люди пенсійного віку здатні підтримувати стан свого здоров'я і почуватися як мінімум на 10 років молодшими.

Крім того, дослідження показали, що активність у старшому віці зменшує ймовірність розвитку до деменції.

"Відвідини спортивних клубів, прогулянки, садівництво покращують самопочуття людей у старшому віці та мають тривалі позитивні наслідки", – сказано у звіті.

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...