Хіти тижня. Несподівано: Стало відомо, що росіяни думають про санкції

79% опитаних заявили, що не відчувають наслідків санкцій для своїх близьких і себе особисто.

Ілюстрація: cdn2.img.ria.ru

Абсолютна більшість росіян не відчули на собі наслідків санкцій Заходу, тому вважають, що домагатися скасування антиросійських санкцій не слід. Про це свідчать дані опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД), повідомляє "Коммерсант", передають Патріоти України.

79% опитаних заявили, що не відчувають наслідків санкцій для своїх близьких і себе особисто. Тому 72% росіян впевнені, що домагатись скасування санкцій не потрібно.

Втім, респонденти таки відзначили ряд негативних наслідків від санкцій: зростання цін (66%), безробіття (10%), зростання курсу рубля (10%) і проблеми з виплатами зарплати (9%).

Щодо нових антиросійських санкцій США, які у середу затвердив Дональд Трамп, більшість росіян вважають, що нові обмеження нічого не змінять всередині країни. 48% громадян не розраховують на зміни в країні, 28% чекають від санкцій негативних змін, 9% впевнені у їхньому позитивному впливі.

Керівник практики політичного аналізу ВЦВГД Михайло Мамонов вважає, що санкції стають для російського суспільства буденним явищем, а "їхня резонансність знижується".

Причина була шокуючою: У Польщі жінка померла наступного дня після успішних пологів

середа, 22 березень 2023, 23:29

У Польщі в місті Ґлоґув у Нижньосілезькому воєводстві 38-річна жінка, яка перебувала в місцевій лікарні, померла наступного дня після успішних пологів. Причиною трагедії могло стати те, що породілля вживала наркотики. Про це пише польське видання wpros...

Деякі запити були дуже дивними: Жінка розбагатіла завдяки OnlyFans, виконуючи "несексуальні" прохання (фото)

середа, 22 березень 2023, 22:15

Творчиня контенту для OnlyFans розповіла, як заробила свої статки, знімаючи фото й відео у відповідь на дивні, "несексуальні" запити. Про це повідомляє LadBible, передають Патріоти України. 30-річна помічниця адміністратора під ніком Bambi Love на Only...