Хіти тижня. Обшуки та залякування не завадили: Партизани на окупованому Донбасі привітали жителів із Днем Незалежності (фото)

Листівки з'явилися в окупованих Луганську, Донецьку, Макіївці, Горлівці та деяких інших містах.

Листівка в окупованому Донецьку. Фото: 062.

У День державного прапора України невідомі патріоти розклеїли в окупованих містах Донбасу проукраїнські листівки, які нагадують про національну приналежність регіону і вітають місцевих жителів зі святом. Про це повідомляє видання 62.ua, передають Патріоти України.

За даними офіцера Міноборони Анатолія Штефана, такі листівки з'явилися в окупованих Луганську, Донецьку, Макіївці, Горлівці та деяких інших містах. "Спасибі тим, хто не злякався ворога, зробив цю акцію і підтримує незалежну і єдину Україну. Все буде Україна, і перемога за нами!" - сказав Штефан.

Також, як повідомляє сторінка Facebook Nova Gorlivka, в окупованій Горлівці був вивішений прапор України.

Накивала п'ятами чи спіймали? У Росії зникла ексдружина затриманого за хабарі заступника Шойгу

середа, 24 квітень 2024, 18:43

Родичі ексдружини затриманого за хабарі заступника міністра оборони РФ Тимура Іванова - Світлани Захарової - не можуть зв'язатися з нею. Згідно з непідтвердженими даними, 50-річна жінка, відома також під прізвищами Маніович та Іванова, могла бути затри...

Через новий закон про мобілізацію? Українці почали масово дарувати авто - МВС розкрило статистику

середа, 24 квітень 2024, 18:22

У квітні в сервісних центрах МВС спостерігається значне збільшення кількості реєстраційних процедур. З початку місяця було оформлено 110 997 заяв за договорами купівлі-продажу. Також останнім часом значно збільшилась кількість перереєстрацій автотрансп...