Хіти тижня. "Он разложился на плесень и на липовый мед": У Харкові "розкопали" фейкову могилу комуніста після 100 років брехні (фото)

Зазначимо, що прах більшовика планували перепоховати на одному з кладовищ Харкова.

Фото: kh.vgorode.ua.У Харкові розкрили могилу більшовика-революціонера Миколи Руднєва, розташовану в центрі міста на площі, яка раніше носила його ім'я. Могила, де, як вважалося, з 1919 року поховані останки Руднєва, виявилася порожньою. Про це у Facebook написав директор Департаменту з питань інформації та зв'язків із громадськістю в Харківській міськраді Юрій Сидоренко, передають Патріоти України.

Як зазначив Сидоренко, могила Руднєва "виявилася черговим комуністичним фейком".

"Під час шурфування місця, де нібито спочивав Руднєв, крім сміття під могильною плитою нічого не знайшли. Тепер буде складено відповідний акт, на підставі якого Мінкульт повинен змінити статус цього "поховання". Плита на цьому місці не залишиться однозначно. Що з нею робити - поки питання, яке, впевнений, буде вирішене найближчим часом", - уточнив він.Зазначимо, що прах більшовика планували перепоховати на одному з кладовищ Харкова.Микола Руднєв - революціонер, більшовик, командир харківської Червоної гвардії в 1917-1918 рр. Під керівництвом Руднєва в Харкові військові роззброїли війська УНР і зайняли найважливіші об'єкти міста. C лютого 1918 - заступник наркома з військових справ Донецько-Криворізької республіки зі столицею в Харкові, з липня 1918 року - начальник штабу Царицинського фронту. Під час боїв під Царіцином був смертельно поранений. Похований спочатку в Царицині, а потім у 1919 році "на прохання трудящих" перепохований на Михайлівській площі в Харкові, що отримала його ім'я. Тут же стояв і пам'ятник Руднєву, який у 2015 році активісти звалили з постаменту.

Оператори України готуються до блекаутів - обіцяють, що відключень зв'язку буде менше

понеділок, 25 вересень 2023, 19:43

Основні оператори мобільного зв'язку після торішніх зимових блекаутів через обстріли енергетичної інфраструктури України з боку російських окупантів цього року ретельніше підготувалися до можливих відключень енергії. Про це повідомляє сайт "ТехноФан", ...

Українцям не планують підвищувати мінімальну зарплату до кінця 2023 року: У чому річ

понеділок, 25 вересень 2023, 18:57

До кінця 2023 року українцям можуть не підвищити мінімальну зарплату з 6700 до 7250 гривень. Це пов’язано зі складною економічною ситуацію в Україні та негативним впливом війни на економіку, передають Патріоти України. Так, Мінфін та роботодавці виступ...