
Користувачі соцмереж бурхливо відреагували на фото, яке було зроблено на святковій лінійці в російській школі на перше вересня. Відповідну фотографію на своїй сторінці у Facebook розмістила користувачка Оксана Бучинська, передають Патріоти України.
На фото видно, як на ганку однієї зі шкіл вишикувалися діти, одягнені у військову форму. "Перше вересня в Росії. Це фото виставила мама однієї з дівчинок", - йдеться в повідомленні.

Пізніше користувачка видалила фотографію, проте її скріншот встигло зробити видання "Апостроф". Воно зазначає, що люди почали тут же коментувати фото і проводити аналогії з КНДР: "М'ясо гарматне", "Еволюціонують у зад", "КНДР!", "Ростять м'ясо на забій. Остання стадія дебілізму!" - пишуть вони.
Фото також перепостив блогер Daniel Rodriguez у Facebook. "Батьківщина тебе кине, синку. Завжди", - підписав він фото.

У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...