Хіти тижня. Оце так: Син українського дипломата Прокопчука постить у соцмережах фото з Путіним

Хоча в українському МЗС запевнили: Ігор Прокопчук – патріот України і має діаметрально-протилежні погляди з рідним братом Олександром, росіянином, який претендує на пост очільника Інтерполу.

Син дипломата Ігоря Прокопчука. Фото: соцмережі.

Син українського дипломата Ігоря Прокопчука постить у соціальних мережах фото з президентом РФ Володимиром Путіним. А в розпал війни на Донбасі він ще й вчився в школі при посольстві Російської Федерації. Відповідні фото син Прокопчука опублікував в Instagram, передають Патріоти України.

Хоча в українському МЗС запевнили: Ігор Прокопчук – патріот України і має діаметрально-протилежні погляди з рідним братом Олександром, росіянином, який претендує на пост очільника Інтерполу. Мовляв, вони просто росли разом на Житомирщині та закінчили один університет. В українському МЗС запевняють, що родинні зв’язки не вплинули на роботу постпреда України при ОБСЄ і не шкодять національним інтересам країни.

"Ця війна розкидала по обидві сторони лінії фронту друзів, близьких, родичів. Для багатьох це стало справжньою особистою трагедією, але кожен сам робить свій вибір і за нього відповідає. Не мали місця жодні дії, які могли б скомпрометувати постійного представника України при ОБСЄ Ігоря Прокопчука. Так само, як і завдати шкоди національним інтересам України", – повідомили у прес-службі МЗС.

"Найсолодші яблука лише вдома": Настя Каменських повернулася до України (фото)

понеділок, 15 серпень 2022, 21:40

Українська співачка Настя Каменських повернулася до України з Іспанії, де перебувала разом із чоловіком Потапом з 24 лютого. Артистка опублікувала фото, на якому позує біля яблуні. У публікації вона повідомила, що зібрала перший урожай, передають Патрі...

Обирався від "Партії регіонів": Ще один чиновник на Харківщині працює з окупантами

понеділок, 15 серпень 2022, 21:14

Староста Лісностінківського старостинського округу Микола Чашка-Ратушний став помічником "начальника Курилівського територіального відділу" і знімається на відео окупантів, інформують Патріоти України. Росіяни показали Миколу Чашку-Ратушного на пропага...