Хіти тижня. Паніка на "кораблі": Колаборанти з "Міністерства держбезпеки" "ДНР" масово подають рапорти на звільнення

Треба мати на увазі, що "чекісти" Захарченка, це переважно всіляка сволота з донецьких обласних та районних управлінь МВС та СБУ, що зрадила присязі. У багатьох руки у крові патріотів та цивільних. Однак погань ця добре поінформована куди все йде.

Працівники так званого "Міністерства держбезпеки" на території окупованої частини Донецької області масово подають рапорти на звільнення. Причина такого кроку – побоювання за своє майбутнє. Про це повідомляє ресурс "Відомості Донбасу" з посиланням на місцевих жителів, зазначають Патріоти України.

За словами донеччан, упродовж останнього тижня в так званій "МДБ "ДНР" відбувається масова подача рапортів на звільнення, тому що співробітники "відомства"бояться "зливу".

"На Шевченка, 26 весь тиждень відбувається флеш-мобчик за участю місцевих уродженців з написанням рапортів на звільнення. Офіційна причина – різке зниження грошового забезпечення до голого окладу (приблизно 25 тисяч рублів), плюс повна відсутність бонусів. У приватних розмовах чутно формулювання "Все одно зіллють", – зазначають свідки у соцмережах. Крім того, користувачі зазначають, що "МДБ "ДНР" – контора специфічна.

Жертвував собою заради закону: У Києві поліцейський займався оральним сексом, щоб розкрити кримінальну справу

середа, 29 січень 2020, 20:05

Співробітник правоохоронних органів отримував сексуальні послуги у стриптизерок, щоб довести факт проституції. Про це повідомляється у відповідному рішенні суду. У вересні 2019 поліцейський відвідав стриптиз-клуб в центрі Києва, зазначають Патріоти Укр...

Бананів можна не боятися: Супрун розповіла, як уберегти себе від китайського коронавіруса

середа, 29 січень 2020, 19:44

Зараз швидко поширюються повідомлення про вакцини, які начебто запобігають новому коронавірусу, і навіть пропозиції їх придбати. Не вірте цим маніпуляціям, адже поки такої вакцини не існує. Чи можна розкривати посилки з Китаю? Чи передаються інфекції ч...