
Працівники так званого "Міністерства держбезпеки" на території окупованої частини Донецької області масово подають рапорти на звільнення. Причина такого кроку – побоювання за своє майбутнє. Про це повідомляє ресурс "Відомості Донбасу" з посиланням на місцевих жителів, зазначають Патріоти України.
За словами донеччан, упродовж останнього тижня в так званій "МДБ "ДНР" відбувається масова подача рапортів на звільнення, тому що співробітники "відомства"бояться "зливу".
"На Шевченка, 26 весь тиждень відбувається флеш-мобчик за участю місцевих уродженців з написанням рапортів на звільнення. Офіційна причина – різке зниження грошового забезпечення до голого окладу (приблизно 25 тисяч рублів), плюс повна відсутність бонусів. У приватних розмовах чутно формулювання "Все одно зіллють", – зазначають свідки у соцмережах. Крім того, користувачі зазначають, що "МДБ "ДНР" – контора специфічна.

Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...
В Україні під час воєнного стану посилюється відповідальність за ігнорування повісток до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Громадян можуть викликати як шляхом особистого вручення документа, так і через поштове відправлення,...