Хіти тижня. "Пєсні і пляскі в гнізді окупантів ": Українська співачка "вигулькнула" на премії у столиці РФ та пообіймалася з Кіркоровим (фото)

Світлана Лобода, яка співає і працює в Росії, засвітилася на церемонії вручення щорічної дитячої музичної премії Kinder МУЗ Awards.

Фото: The Lime.Українська виконавиця Світлана Лобода, яка співає і працює в Росії, засвітилася на церемонії вручення щорічної дитячої музичної премії Kinder МУЗ Awards, яка пройшла 6 грудня о Москві. Про це свідчать фото, опубліковані на російських сайтах, передають Патріоти України.

Судячи зі знімків, Лобода співала на одній сцені з дітьми.

Окрім виступу співачка встигла за лаштунками пообніматься з російським поп-королем Філіпом Кіркоровим.

Відповідний знімок з'явився в мікроблозі співака.

"Ну а зараз, трохи закулісся вчорашнього вечора на "Кіндер Муз ТВ Awards"!!! Всі мої дорогі розкішні жінки були у всій красі. Люблю Вас, мої дорогі жінки", - підписав Кіркоров ряд знімків, серед яких і фото з Лободою.

"Чому ми повинні голосно про це говорити?": Перша ракетка Білорусі Соболенко не розуміє заяв проти війни в Україні

понеділок, 29 травень 2023, 21:53

Вона також додала, що для неї не стала несподіванкою поведінка українки, яка відмовилася тиснути руку суперниці з країни-агресорки. "Щодо ситуації з війною, то я вже казала багато, багато разів: ніхто в цьому світі, російські спортсмени або білоруські ...

Відпочинок закінчився трагедією: На пляжі раптово почалась гроза і вбила туриста на очах у його коханої

понеділок, 29 травень 2023, 21:43

У Греції під час відпочинку на пляжі раптово помер турист з Великої Британії. Сталось це під час того, як його кохана знімала його на камеру. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. Молодий чоловік перебував у районі Агіа-Агаті на Родосі,...