Хіти тижня. Пікнік а ля рюс: Жителі Благовєщенська зробили мангал з надгробка на кладовищі (фотофакт)

Чоловік і жінка використовували одну з могил як імпровізований мангал, а самі розташувалися на сусідньому надгробку.

У Благовєщенську Амурської області (Росія) пара влаштувала пікнік на території місцевого кладовища. Про це повідомляє російське видання asn24.ru, передають Патріоти України.

Зазначається, що чоловік і жінка використовували одну з могил як імпровізований мангал, а самі розташувалися на сусідньому надгробку.

"Чесно кажучи, на цвинтарі завжди бардак — перевернуті надгробки, не прибрано... Але те, що я побачив в той день, шокувало. Я навіть спочатку пройшов мимо, але потім повернувся і сфотографував", - розповів очевидець.

Пікнік влаштувала пара, яка розпивала алкогольні напої. На надгробку вони розвели багаття.


— Рустем Адагамов (@adagamov) 26 червня 2017 р.

Тікати в укриття або залишитися вдома під час ракетного удару: Експерт розставив усі крапки над "і"

п’ятниця, 2 червень 2023, 9:47

Останнім часом Росія все частіше почала застосовувати тактику балістичних обстрілів. У результаті від оголошення повітряної тривоги до вибуху може пройти від 10 секунд до 10 хвилин, передають Патріоти України. Чи безпечно бігти під час таких тривог у п...

Льодовики Арктики кишать "зомбі": Вчені зробили несподіване відкриття, що приголомшує

п’ятниця, 2 червень 2023, 9:27

На перший погляд, льодовики Арктики здаються повністю позбавленими життя. Але це не так. У льодовому покриві Гренландії та Ісландії можна зустріти безліч мікроскопічних форм життя. Подібно до сезонних зомбі, багато з цих організмів сплять взимку, проки...