Хіти тижня. "Пішов на**й, х*хол": Репер, якому заборонений в'їзд в Україну, образив українців у новому кліпі (відео)

У листопаді під час реп-баттлу з українським виконавцем Майті Ді в Санкт-Петербурзі Гнойний прозвав себе Володимиром Путіним у російському репі, а потім вирішив "закріпити успіх".

Репер Гнойний знову вирішив образити українців. Фото: скріншот з відео.

Заборонений в Україні російський репер В'ячеслав Машнов (він же Гнойний і Слава КПРС), який заявив раніше про "неіснуючу націю українців", розгнівав мережу новим провокаційним відео. Про це повідомляють Патріоти України.

У листопаді під час реп-баттлу з українським виконавцем Майті Ді в Санкт-Петербурзі Гнойний прозвав себе Володимиром Путіним у російському репі та зачитав українцеві відповідний текст. А вже у четвер, 28 грудня, на YouTube-каналі одіозного репера з'явився кліп і повна версія композиції "Володимир Путін", у якій Гнойний знову приміряє на себе образ президента РФ.

У тексті також присутній наступний рядок: "Що ти можеш розповісти за реп? Не смій при мені говорити за реп, ти читав його в найдешевший мікро. Тебе немає на iTunes, ти як "MC Ніхто". Пішов на*уй, хохол, ти в моїй країні".

Судячи з усього, він також був адресований супернику з України, проте Машнов не вважав за потрібне прибрати її з повної версії своєї пісні при публікації.

Обережно! На відео звучать нецензурні вислови!

Ролик і текст пісні Машнова не тільки спантеличили мережу безглуздістю і недолугими заявами, а й викликали ряд гнівних коментарів.

"Я втратив безцінні три хвилини свого життя", "Що взагалі таке, це ж пі**ец", "Яка ж параша", - обурюються користувачі хостингу.

"Просто залишу тут останній рядок пісні: "У чарівній країні долбо**ів, хулі, Хто якщо не я Володимир Путін", - додали в коментарях.

За добу відео зібрало майже 400 тис. переглядів, при цьому 28 тис. лайків і 25 тис. дизлайків.

Хіти тижня. Обережно! - Шахраї придумали новий спосіб "обчищати" картки українців

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 14:30

При цьому аферисти не питають у жертви ні PIN-код, ні CVV-код. В Україні помітно почастішали випадки крадіжок з банківських карт. При цьому телефонні шахраї в Україні придумали нову схему, як виманювати у українців інформацію, яка допоможе привласнити ...

Через три роки: Мережу схвилювало зворушливе відео зустрічі собаки з господарем

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 14:17

У столиці Грузії Тбілісі сталася дуже жаліслива історія. Через три роки за велінням долі господар знайшов свого собаку по кличці Жоржик, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. . Момент зустрічі пса і господаря дуже сильно вра...