Хіти тижня. "Пішов на**й, х*хол": Репер, якому заборонений в'їзд в Україну, образив українців у новому кліпі (відео)

У листопаді під час реп-баттлу з українським виконавцем Майті Ді в Санкт-Петербурзі Гнойний прозвав себе Володимиром Путіним у російському репі, а потім вирішив "закріпити успіх".

Репер Гнойний знову вирішив образити українців. Фото: скріншот з відео.

Заборонений в Україні російський репер В'ячеслав Машнов (він же Гнойний і Слава КПРС), який заявив раніше про "неіснуючу націю українців", розгнівав мережу новим провокаційним відео. Про це повідомляють Патріоти України.

У листопаді під час реп-баттлу з українським виконавцем Майті Ді в Санкт-Петербурзі Гнойний прозвав себе Володимиром Путіним у російському репі та зачитав українцеві відповідний текст. А вже у четвер, 28 грудня, на YouTube-каналі одіозного репера з'явився кліп і повна версія композиції "Володимир Путін", у якій Гнойний знову приміряє на себе образ президента РФ.

У тексті також присутній наступний рядок: "Що ти можеш розповісти за реп? Не смій при мені говорити за реп, ти читав його в найдешевший мікро. Тебе немає на iTunes, ти як "MC Ніхто". Пішов на*уй, хохол, ти в моїй країні".

Судячи з усього, він також був адресований супернику з України, проте Машнов не вважав за потрібне прибрати її з повної версії своєї пісні при публікації.

Обережно! На відео звучать нецензурні вислови!

Ролик і текст пісні Машнова не тільки спантеличили мережу безглуздістю і недолугими заявами, а й викликали ряд гнівних коментарів.

"Я втратив безцінні три хвилини свого життя", "Що взагалі таке, це ж пі**ец", "Яка ж параша", - обурюються користувачі хостингу.

"Просто залишу тут останній рядок пісні: "У чарівній країні долбо**ів, хулі, Хто якщо не я Володимир Путін", - додали в коментарях.

За добу відео зібрало майже 400 тис. переглядів, при цьому 28 тис. лайків і 25 тис. дизлайків.

Вчені назвали шість відмінних рис людей з високим інтелектом

середа, 23 січень 2019, 8:25

Звички, які можуть здаватися навколишнім дивацтвами, часом є ознаками неабиякого інтелекту у людини.

Позивний "Маестро": "Їхні гранатометники стріляли прицільно. Мене разів чотири викидало з позиції вибуховою хвилею", - захисник ДАПу

середа, 23 січень 2019, 7:55

Боєць 80-ї аеромобільної бригади був в останній ротації захисників Донецького аеропорту у 2015 році. Ярослав Гавянець розповів про бої за новий термінал, який був частково захоплений бойовиками, пише видання Газета.ua, передають Патріоти України. "15 с...