Хіти тижня. "Пішов на**й, х*хол": Репер, якому заборонений в'їзд в Україну, образив українців у новому кліпі (відео)

У листопаді під час реп-баттлу з українським виконавцем Майті Ді в Санкт-Петербурзі Гнойний прозвав себе Володимиром Путіним у російському репі, а потім вирішив "закріпити успіх".

Репер Гнойний знову вирішив образити українців. Фото: скріншот з відео.

Заборонений в Україні російський репер В'ячеслав Машнов (він же Гнойний і Слава КПРС), який заявив раніше про "неіснуючу націю українців", розгнівав мережу новим провокаційним відео. Про це повідомляють Патріоти України.

У листопаді під час реп-баттлу з українським виконавцем Майті Ді в Санкт-Петербурзі Гнойний прозвав себе Володимиром Путіним у російському репі та зачитав українцеві відповідний текст. А вже у четвер, 28 грудня, на YouTube-каналі одіозного репера з'явився кліп і повна версія композиції "Володимир Путін", у якій Гнойний знову приміряє на себе образ президента РФ.

У тексті також присутній наступний рядок: "Що ти можеш розповісти за реп? Не смій при мені говорити за реп, ти читав його в найдешевший мікро. Тебе немає на iTunes, ти як "MC Ніхто". Пішов на*уй, хохол, ти в моїй країні".

Судячи з усього, він також був адресований супернику з України, проте Машнов не вважав за потрібне прибрати її з повної версії своєї пісні при публікації.

Обережно! На відео звучать нецензурні вислови!

Ролик і текст пісні Машнова не тільки спантеличили мережу безглуздістю і недолугими заявами, а й викликали ряд гнівних коментарів.

"Я втратив безцінні три хвилини свого життя", "Що взагалі таке, це ж пі**ец", "Яка ж параша", - обурюються користувачі хостингу.

"Просто залишу тут останній рядок пісні: "У чарівній країні долбо**ів, хулі, Хто якщо не я Володимир Путін", - додали в коментарях.

За добу відео зібрало майже 400 тис. переглядів, при цьому 28 тис. лайків і 25 тис. дизлайків.

Хіти тижня. Блогер про наївні міфи в СРСР, породжені інформаційним вакуумом та бідністю.

вівторок, 22 травень 2018, 1:00

Білорус Максим Мирович пригадав радянські дитячі страшилки. Білоруський блогер Максим Мирович пригадав міські легенди і міфи, в які вірили радянські діти, зазначають Патріоти України. Пропонуємо статтю автора мовою оригіналу. "Очень интересная тема, о ...

Хіти тижня. Колорадська вдова: У мережі висміяли фото жінки з купою георгіївських стрічок в окупованому Донецьку

понеділок, 21 травень 2018, 23:40

До піджака екстравагантної дами було прикріплено відразу три георгіївських стрічки, на кожній з яких висіло по портрету. У мережі посміялися над фото жінки, яка прийшла на військовий "парад" в окупованому бойовиками "ДНР" Донецьку в незвичайному вбранн...