Хіти тижня. "Плаваючи в морі, почув, як двоє чоловіків розмовляють між собою українською. Звернувся до них, але вони втекли. Напевно, депутати", - блогер

Однак зазвичай на відпочинку за кордоном не спілкуються між собою тільки росіяни. Вони вперти роблять вигляд, нібито "мы - не русские".

Росіян за кордоном можна легко впізнати здалеку. Фото: соцмережі.

"Декілька спостережень про іспанське узбережжя. Співвідношення туристів на пляжі приблизно таке: іспанців 30%, росіян 30%, французів 20, англічан 10%. Решта 10% поділили португальці, поляки, німці, укранці та інші", - пише продюсер Роман Муха на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Очевидно, що така кількість росіян через те, що Туреччина і Єгипет для них частково закрита. Росіяни помітно еволюціонували з часів Туреччини і Єгипту. Ніяких бійок, ніяких п'яних дебошів. Єдине, що не змінилось: це те, як вони насильницьки ведуть себе з дітьми.

На пляжі постійно чути крики "Дура, ты куда пашла?", "Хватит на мєня брызгать", "Куда ты с телефоном в море? Чьо вашше?", "Я сказала атвали ат меня!".

На набережній молода мамочка за руку витягує півторарічного малого з коляски, який вередує, притискає одною рукою до себе, а другою рукою лупасить по дупі і спині. Малий захлинається в істериці, народ в радіусі 50 м в шоці... Так вони з дитинства виховують ненависть і інші скрєпи.

Росіяни між собою не комунікують. Тільки в межах своєї компанії чи сім'ї. Дивно спостерігати, але вони навіть не вітаються з іншими співвітчизниками, не заводять знайомств і взагалі морозяться - типу вони не русскіє.

Зате проявився цікавий тренд з нашими: до нас декілька разів підходили і питали "О, ви з України?" Після чого зав'язувались хоч і не тривалі, але приємні дружні бесіди. Мова стала ознакою спільності і ідентифікації. Правда одного разу був курйозний випадок. Плаваючи в морі, я почув, як двоє чоловіків років по 50 розмовляють між собою українською. Я чемно привітався до них і сказав, що приємно чути рідну мову. Після чого вони переглянулись, перелякано побажали мені доброго дня і спішно відпливли. Мабуть, чиновники або депутати.))) Відразу видно, що їм є що ховати і чого боятись. В них напевно і сон не міцний)))".

Страшенна пожежа у Києві: Згоріло три десятки авто, автобус та 10 мотоциклів (фото, відео)

понеділок, 27 травень 2024, 19:49

У столиці 27 травня сталася масштабна пожежа на паркувальному майданчику, повідомило Головне управління ДСНС України у м.Києві. . Зазначається, що о 14:05 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Канальній. На момент прибуття вогнеб...

Покривати голову хусткою чи ні: У ПЦУ дали відповідь на найбільш суперечливе запитання

понеділок, 27 травень 2024, 19:27

Чи дійсно потрібно обов'язково покривати голову в церкві всім жінкам? На це та деякі інші запитання дали відповідь священнослужителі. Часто можна почути від старших людей у церкві твердження, що жінкам заборонено заходити до храму з непокритою хусткою ...