Білоруські чиновники байдуже зустріли байкерів Путіна в цьому році, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Белсат».
Ще три роки тому Хірурга зустрічав Лукашенко і чиновники, в цьому році вони намагаються цього уникати: на Лінії Сталіна, в Пінську та Бресті ніхто з вертикалі влади не захотів мати з одіозними мотоциклістами нічого спільного.
Поки подібні акції не забороняють, але їх вже і не підтримують. Два роки тому Хірурга в Брестській фортеці зустрічав директор меморіалу і заступник голови постійної комісії «ради республіки» Республіки Білорусь з міжнародних справ і національної безпеки Григорій Бисюк - з величезною георгіївською стрічкою на грудях. На цей раз чиновник був без стрічки, а побачивши камеру «Белсату», навіть не став підходити до «Нічних вовків».
Без допомоги по білоруській лінії, росіянам довелося підключити своїх дипломатів - Російський центр науки і культури в Бресті і російське консульство, які організували в Брестській фортеці фестиваль творчого та особистісного розвитку дітей і молоді «Діти 21 століття», привезли на нього своїх дітей і музикантів, а апофеозом всього цього стала поява з вічного вогню Брестської фортеці Хірурга і консула Росії в Бресті Ігоря Конякіна.
Не супроводжують Хірурга більше і російські канали, як і державні білоруські ЗМІ, тому все доводиться робити самим. А представник прес-служби «Нічних вовків» після того, як журналістів «Белсату» не пустили на прес-конференцію, пропонував їм познайомитися «по хорошому» і вимагав назвати особисті номери телефонів.
Не зважилися «вовки» привезти до Білорусі і символіку «ДНР» і «ЛНР», як обіцяли раніше. Якщо раніше байкери відчували в Білорусі себе повними господарями і могли кинути свої байки і піти в повному складі в Брестську фортецю, то тепер змушені залишати близько мотоциклів серйозну охорону, розуміючи, що в Білорусі вони - небажані гості. У Бресті путінським байкерам відмовили в заселенні в готель, в якій вони планували жити.
В результаті байкери навіть не спробували прорватися через польський кордон. З двох десятків мотоциклів в Польщу вирушили тільки чотири - з польської та словацької реєстрацією. Інші покинули місто - ймовірно, повернувшись в Росію.
На війні проти російських бойовиків загинув грузинський доброволець - 24-річний Леван Лохішвілі. Про це повідомляє Ехо Кавказа, передають Патріоти України. Зазначається, що захисник загинув 19 листопада у Херсонській області внаслідок вибуху саморобног...
В Україні протягом дії воєнного стану пенсіонери-чорнобильці щомісячно будуть отримувати доплату до пенсії у розмірі 2361 грн. Про це йдеться у проєкті закону № 12000, передають Патріоти України. Зазначається, що відповідно до нового законопроєкту про ...