Хіти тижня. Поліція ніяк не реагує: Київський залізничний вокзал "зачистили" від ромів (відео)

Пасивна позиція відомства Авакова на розгул етнічних банд у великих українських містах сильно дратує громадян. Адже "політика страуса" з боку правоохоронців і призводить до самосудів і до ще більшої критики міжнародних гуманітарних структур.

Вокзал у Києві. Фото: IGotoWorld.

Увечері вівторка, 23 жовтня, група активістів прогнала з київського залізничного вокзалу всіх помічених там ромів. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook активіст С14 Сергій Бондар, передають Патріоти України.

На наданому ролику він не демонструє сам процес вигнання. Видно тільки групу з приблизно шести осіб жіночої статі, що відійшли подалі від будівлі вокзалу. Крім того, видно, як працівники комунальних служб наводять лад там, де недавно були стоянки ромів.
Були прибрані від сміття лавки і вимиті підземні переходи, які, як стверджують активіст, використовувалися в якості туалетів. Бондар каже, що вдалося домогтися зачистки без звернень, а просто за допомогою публікацій в facebook. Напередодні Сергій Бондар повернув жінкам вкрадені ромами гаманці з грошима та документами.


Хіти тижня. Зіркова фанатка Путіна засвітилася в елітному київському готелі (фото)

вівторок, 20 серпень 2019, 20:00

Колишня учасниця гурту "Серебро" Олена Темнікова, яка зізнавалася в любові до президента РФ Володимира Путіна, приїхала до Києва. На своїй сторінці в Instagram Темнікова поділилася знімками, які свідчать про те, що вона приїхала до української столиці,...

"Українська стіна плачу": Мережу підірвало сильне фото про війну на Донбасі

вівторок, 20 серпень 2019, 19:59

Кордон між Україною і "русскім міром" - це стіна на Михайлівській площі. Українців зворушило фото Стіни пам'яті Героїв, які загинули на війні, розв'язаній Росією на Донбасі. Вона знаходиться біля Михайлівського собору в Києві. Емоційну світлину з глибо...