Хіти тижня. Полковник Мяу, генерал Рекс та інші чотирилапі захисники України вразили весь світ (фото)

Фотографії українських військових регулярно потрапляють в топи популярного американського сервісу Imgur.

Пухнастики на передовій

Цей сервіс славиться тим, що там зібрана дуже велика колекція забавних знімків котиків, цуценят, їжі і всяких смішних скрінів, передають Патріоти України з посиланням на Styler.

У коментарях до фото люди з різних куточків світу висловлюють підтримку українським військовим, а також хочуть знати більше про Україну та війну на сході нашої країни."Цікаво, це кошеня дослужиться до звання полковника Мяу?"

"Українські солдати знайшли цього хлопчика в лісі. Це дійсно справжній пес?"

"Майбутній генерал Рекс"

"Ти - це твої вчинки, а не тільки твоє тіло", - написав один з користувачів, опублікувавши відразу кілька фото з передової.

"Дивлюся на ці фото ... У мене таке відчуття, що українці - дуже доброзичлива нація. Хоча сам я українця ніколи не зустрічав", - прокоментував один з користувачів.

"Українські бійці врятували цього малюка на Донбасі"

"Війна може почекати, якщо вам терміново потрібно зробити селфі з кішкою"

Український журналіст тримає врятованого українськими солдатами пухнастиків в Широкино. 17 листопада, до речі, День захисту чорних котів


Хіти тижня. Офіційний сайт "найокупованішого" українцями міста Польщі відтепер пише "солов’їною"

вівторок, 12 грудень 2017, 0:20

У одному з набільших міст Польщі, Познані, вперше країні запустили розділ на офіційному сайті міста українською мовою. Там є інформація про місто, роботу та навчання у столиці Великопольщі. "Tаке рішення є відповіддю міста на зростання кількості мешкан...

Полювання на плотницоїдів: Населення Луганська після втечі голови "молодої республіки", завалює нову "владу" доносами на сусідів

вівторок, 12 грудень 2017, 0:14

У функціонерів ЛДНР не має бути ілюзій. Щойно до Донецька та Луганська увійдуть доблесні війська «бандерівської хунти» та «негрів НАТО», всіх їх з потрохами здадуть ті, що усміхаються наразі в обличчя. А патріоти України в окупації доповнять пропуски.