Однак є сфери, в яких Україна випереджає Захід. Просто ми до них давно звикли і часто навіть не помічаємо, - йдеться в матеріалі видання etcetera, передають Патріоти України.
ПОЧАТОК ЖИТТЯ. Ви здивуєтеся, але система соціального забезпечення матері і дитини в Україні – одна з найгуманніших у світі. Насправді, на планеті не так багато країн, в яких декретна відпустка триває цілих три роки і повністю оплачується.
ВЧИТИСЯ, ВЧИТИСЯ І ЩЕ РАЗ ВЧИТИСЯ. Про українську освіту прийнято говорити або погано, або нічого. І нерідко критика дійсно справедлива. Проте не варто забувати, що вища освіта в нашій країні як і раніше залишається загальнодоступною (навіть незважаючи на те, що кількість бюджетних місць скорочується). Нарешті, в Україні продовжують діяти різноманітні художні студії, спортивні секції, музичні школи, хореографічні гуртки і лабораторії робототехніки, в яких ціни на заняття досить демократичні. Похвалитися такою кількістю позашкільних освітніх центрів може далеко не кожна країна.
МАЙЖЕ ТОРТУГА. Ми так звикли дивитися фільми, слухати музику і читати книги, завантажені з інтернету абсолютно безкоштовно, що навіть не замислюємося над тим, що таке задоволення не можуть собі дозволити жителі країн Євросоюзу. У Європі «піратські» партії наполегливо і безуспішно борються за те, що в Україні давно є реальністю. Правда, справа тут не в якійсь особливій прогресивності української влади, а, навпаки, в тому, що уряд поки не взявся за цю сферу з належною ретельністю.
СВЯТО, ЯКЕ ЗАВЖДИ З ТОБОЮ. Недорога, якісна і смачна їжа – це те, на що завжди звертають увагу іноземці, які подорожують по Україні. Крім того, у кожному українському місті ви можете відшукати ринок (а то і не один) зі свіжими фруктами, овочами і м’ясом.
ПОДАЛІ ВІД ЛЮДЕЙ. Екологи кажуть, що в нинішній Європі тільки 8% території зберегли відносно незаймані і, тим більше, первозданні ландшафти. У першу чергу, це стосується Західної і Центральної Європи, де збереглися лише крихітні острівці дикої природи серед мегаполісів, сільгоспугідь та перетворених людиною земель. В Україні таких місць значно більше.
Звичайно, усе це можна вважати дрібницями в порівнянні з тими соціально-економічними труднощами, з якими стикаються українці. Проте це – важливі свободи, переваги і досягнення, які варто було б зберігати і захищати.
Суд у Львові визнав винною акушерку обласної клінічної лікарні Анну Федорчак, яка під час нічної зміни вдарила свою колегу металевими інструментами для пологів. Про це пише ZAXID.NET з посиланням на вирок суду, передають Патріоти України. Інцидент став...
2025 року в Україні підвищення пенсій торкнеться лише тих, хто досяг встановленого вікового порогу. Йдеться про доплати за вік, на які може претендувати більшість пенсіонерів. Граничний розмір такої надбавки становить 570 гривень. Про це пише видання O...