Хіти тижня. Посеред вулиці у Римі українка виконала оперну партію, викликавши бурхливе захоплення серед італійців (відео)

Аплодували майже всі перехожі.

Софія Чайка на вулицях Риму. Фото:скрін відео

Дівчина зі Львова, Софія Чайка, в Римі посеред вулиці виконала оперний твір і викликала велике захоплення не тільки у перехожих. За кілька днів відео з її співом тільки в Facebook назбирало понад 14 мільйонів переглядів і майже півмільйона розповсюджень. Про це на своїй сторінці в Facebook пише популярний у Львові теле- і радіоведучий Тарас Гаврик, зазначають Патріоти України.

Він поширив відео, яке зняв один з очевидців, італієць Бруно Валло. На кадрах видно, як скромно одягнена дівчина посеред вулиці виконує оперну партію, і після цього їй аплодують ледь не всі перехожі.

В італійському сегменті інтернету відео з оперним співом українки посеред вулиці в Римі отримало велику популярність.

Корисна мамина прочуханка: Після добрячого моменту виховання 12-річний хлопчик винайшов вішалку, яка сама ховає білизну від дощу (відео)

четвер, 23 травень 2019, 9:10

Хлопчик загрався і не виконав мамину вказівку внести одяг на випадок дощу. Китайський школяр з міста Наньнін виграв перший приз на регіональному конкурсі науки і інновацій. 12-річний Лю Цейджен винайшов вішалку, яка за допомогою вбудованих сенсорів реа...

Хіти тижня. Скрепам буде горе: Нацгвардія України освоює компактний надпотужний американський гранатомет

четвер, 23 травень 2019, 9:00

Мініатюрна зброя призначена для знищення ворожої бронетехніки, силу заряду вистачить навіть на немодернізовані російські танки, котрі складають основу окупаційних корпусів Росії на Донбасі. Військові Національної гвардії випробували гранатометів RSRL-1...