Хіти тижня. Посеред вулиці у Римі українка виконала оперну партію, викликавши бурхливе захоплення серед італійців (відео)

Аплодували майже всі перехожі.

Софія Чайка на вулицях Риму. Фото:скрін відео

Дівчина зі Львова, Софія Чайка, в Римі посеред вулиці виконала оперний твір і викликала велике захоплення не тільки у перехожих. За кілька днів відео з її співом тільки в Facebook назбирало понад 14 мільйонів переглядів і майже півмільйона розповсюджень. Про це на своїй сторінці в Facebook пише популярний у Львові теле- і радіоведучий Тарас Гаврик, зазначають Патріоти України.

Він поширив відео, яке зняв один з очевидців, італієць Бруно Валло. На кадрах видно, як скромно одягнена дівчина посеред вулиці виконує оперну партію, і після цього їй аплодують ледь не всі перехожі.

В італійському сегменті інтернету відео з оперним співом українки посеред вулиці в Римі отримало велику популярність.

Хіти тижня. "Прощай, немытая": Росіянам залишилось вільно користуватись світовою мережою інтернету лічені місяці

середа, 20 березень 2019, 4:00

Такими планами поділилось міністерство оборони РФ, на котре покладена епохальна скрепна місія

Хіти тижня. Залишилася тільки стопа: У мережі розповіли про трагічну долю бійця АТО, який загинув під Іловайськом (фото 16+)

середа, 20 березень 2019, 3:00

Обвуглену стопу бійця виявили на місці знищеної САУ 2С3 Акація 152 мм 92-ї бригади Національної гвардії України. У мережі розповіли історію виявлення і повернення в рідний Чугуїв бійця 92-ї бригади Руслана Дейнеко, який загинув під Іловайськ в 2014 роц...