Хіти тижня. Послати "рідного" Бацьку: Дівчина не пропустила на переході кортеж Лукашенка (відео)

Дівчина перейшла дорогу на "зелений", пропустивши лише перший автомобіль з колони.

У білоруському місті Гродно, куди 19 жовтня з візитом прибув Олександр Лукашенко , дівчина, яка переходила дорогу, не пропустила президентський кортеж. Відео курйозу опублікував місцевий портал NewGrodno, передають Патріоти України.

На записі видно, як дівчина переходить дорогу на зелений сигнал світлофора, пропустивши лише перший автомобіль з колони.

Портал відзначає, що сам Олександр Лукашенко на той момент в складі кортежу не пересувався, так як повинен був приїхати в Гродно лише на наступний день.

Хіти тижня. З головою крокодила і "зубастим" хвостом: На канадському узбережжі знайшли дивну істоту (фотофакт)

вівторок, 18 червень 2019, 4:00

Мешканці вважають, що це було морське чудовисько Кадборозавр. 43-річний канадець Ніл Ейр гуляв вздовж берега океану, коли натрапив на останки дивної істоти. Чоловік - затятий рибалка і добре знає, хто водиться в океані, однак таку тварину він там не по...

Хіти тижня. Хрестик на грудях врятував чоловіка від удару блискавки (фото)

вівторок, 18 червень 2019, 2:00

Інцидент стався незадовго до дня народження потерпілого, й тепер він жартує, що у нього два свята. Житель Пензенської області залишився живий після удару блискавки завдяки тому, що розряд прийняли на себе натільний хрест й металева вставка у головному ...