
На окупованому Донбасі майже вдвічі зросла кількість небойових втрат серед терористів "Л/ДНР". Про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони з питань АТО Олександр Мотузяник, посилаючись на дані Головного управління розвідки, повідомляють Патріоти України.
За даними розвідки, незважаючи на введення режиму припинення вогню і значне зниження інтенсивності обстрілу, кількість небойових втрат серед бойовиків зросла майже вдвічі, що нині становить понад 50% від загальної кількості убитих і поранених.
За словами Мотузяника, протягом доби від передозування наркотиками та зловживання алкоголем померли троє військовослужбовців російсько-терористичних військ, один з яких був офіцером.
Крім того, троє терористів підірвалися на власному мінному полі - один із них загинув, ще двоє отримали важкі поранення.
36-річна акторка повідомила про офіційні заручини з 37-річним бойфрендом Юрієм Савранським. Пара провела романтичну церемонію за кордоном, на тлі руїн античного храму Аполлона у місті Сіде на півдні Туреччині. Акторка побачила аналогію між своїм кохан...
Через війну, яку розпочала Росія, багато українців відмовилися від використання російської мови та перейшли на українську. Але вони не завжди знають значення деяких українських слів. Наприклад, слова "крислатий", передають Патріоти України. Зідно зі "С...