Хіти тижня. "Превращение Донецка в бантустан продолжается": Мережу шокувало свіже фото з "ДНР"

Журналіст Казанський показав величезні черги в окупованому місті за стартовими пакетами єдиного мобільного оператора, з якого нікуди не можна додзвонитися.

Фото:twitter

В окупованому Донецьку люди стоять у величезних чергах, щоб купити стартовий пакет від терористів "ДНР". Про це на своїй сторінці в Twitter повідомив блогер і журналіст Денис Казанський, зазначають Патріоти України.

Причина - відсутність мобільного зв'язку, про який в ОБСЄ вже надійшло безліч скарг від жителів Донбасу.

"Донецьк. Черга за" Феніксом "- мобільним оператором, з якого нікуди не можна подзвонити. Бойовики відключили МТС і тепер підраховують бариші. Альтернативи у місцевих жителів більше немає", - написав Казанський.

"Перетворення Донецька в бантустан триває", - додав він.

Користувачі мережі були шоковані побаченим, і відзначають, що тепер Донецьк нагадує СРСР, в якому людям доводилося стояти у величезних чергах за товарами.

"Совок е*учий! Там стояли и тут стоят! И рот не откроют, будут жрать, что дадут и не вякать!" "Интересно, все в этой очереди довольны, что вляпались в "русский мир" или все же есть адекваты?" "А когда-то был зажиточный город. Очень жаль", - пишуть коментатори.

Донецк. Очередь за "Фениксом" - мобильным оператором с которого никуда нельзя позвонить. Боевики отключили МТС и теперь подсчитывают барыши. Альтернативы у местных жителей больше нет.

Превращение Донецка в бантустан продолжается pic.twitter.com/ws9MwPC5o9
— Денис Казанський (@den_kazansky) 15 січня 2018 р.

А ви це знали? Фольклорист розповіла про українські традиції під час Великого посту

п’ятниця, 22 березень 2019, 17:13

22 березня християни відзначають день сорока святих. У цей день шанується пам'ять сорока Севастійських мучеників. Це свято має релігійну основу, але відбулося переплетення язичницьких, народних і релігійних традицій. Про це розповіла Ярина Закальська, ...

''Росія втратила Україну": Сербський терорист "ДНР" влаштував істерику і заявив, що Москва годує Київ

п’ятниця, 22 березень 2019, 16:59

Відомий найманець із Сербії, снайпер терористів "ДНР" Деян "Декі" Берич заявив, що РФ "втратила Україну" через "антиросійську ідеологію". В інтерв'ю "Комсомольской правде" Берич назвав Україну дикою та сказав, що декілька останніх поколінь населення на...