Хіти тижня. "Президент вже прийняв рішення": Уляні Супрун підготували заміну

Семен Глузман впевнений, що Петра Порошенка підштовхнули до прийняття рішення поради зі США.

Семен Глузман. Фото: kr24.com.ua.

Президент Асоціації психіатрів України Семен Глузман розіслав лист головам психіатричних лікарень, де повідомив, що Петро Порошенко прийняв рішення відправити у відставку в.о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун, передають Патріоти України.

"Президент прийняв рішення про усунення Супрун. Саме тому в суд пішли позовні заяви від депутатів. І суд викликає Супрун. Але вона ігнорує ці запрошення. Її зміщення погоджено з Гройсманом. Якщо вона не погодиться піти в такій ситуації, буде відкрито (або вже відкрито ) кримінальну справу в зв'язку зі зникненням грошей, призначених для закупівлі медикаментів. Це розкрила Рахункова палата", - йдеться в листі Президента Асоціації психіатрів.

У числі іншого Глузман зазначив, що готова і узгоджена нова кандидатура на пост керівника МОЗ. "Я з ним знайомий і неодноразово обговорював необхідні кроки. Він все розуміє і називає своє майбутнє призначення стратою на електричному стільці", - йдеться в тексті розсилки.

Особисто Семен Глузман достовірність даних медійників підтвердив. "Якщо залишиться Петро, то я приблизно розумію, кого можуть призначити міністром. Він - депутат, нормальна людина... Петро сказав її (Супрун - ред.) гасити вже. Але, очевидно, тиск йде якийсь. Американський тиск, очевидно", - розповів пресі президент Асоціації психіатрів України.

Італійський сором: Зі стоянки на Сардінії загадково зникла арештована яхта підсанкційного російського олігарха

п’ятниця, 9 грудень 2022, 11:20

На італійському острові Сардинія загадково зникла яхта російського олігарха, яку конфіскували в межах санкцій Євросоюзу влітку цього року. 22-метрова яхта Aldabra належить мільярдерові, власнику компанії з виробництва мінеральних добрив і батькові коли...

Не лише Москва: Друга за добу масштабна пожежа на Росії. Горить великий шинний завод у Барнаулі (відео)

п’ятниця, 9 грудень 2022, 9:34

Пекельна доба для роіяї не обмежилась гігантською пожежею на околицях москви. У Барнаулі Алтайського краю спалахнула масштабна пожежа. Горить виробниче підприємство з виготовлення шин, вогонь настільки великий, що до гасіння залучили спеціальний поїзд....