Хіти тижня. "Президент вже прийняв рішення": Уляні Супрун підготували заміну

Семен Глузман впевнений, що Петра Порошенка підштовхнули до прийняття рішення поради зі США.

Семен Глузман. Фото: kr24.com.ua.

Президент Асоціації психіатрів України Семен Глузман розіслав лист головам психіатричних лікарень, де повідомив, що Петро Порошенко прийняв рішення відправити у відставку в.о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун, передають Патріоти України.

"Президент прийняв рішення про усунення Супрун. Саме тому в суд пішли позовні заяви від депутатів. І суд викликає Супрун. Але вона ігнорує ці запрошення. Її зміщення погоджено з Гройсманом. Якщо вона не погодиться піти в такій ситуації, буде відкрито (або вже відкрито ) кримінальну справу в зв'язку зі зникненням грошей, призначених для закупівлі медикаментів. Це розкрила Рахункова палата", - йдеться в листі Президента Асоціації психіатрів.

У числі іншого Глузман зазначив, що готова і узгоджена нова кандидатура на пост керівника МОЗ. "Я з ним знайомий і неодноразово обговорював необхідні кроки. Він все розуміє і називає своє майбутнє призначення стратою на електричному стільці", - йдеться в тексті розсилки.

Особисто Семен Глузман достовірність даних медійників підтвердив. "Якщо залишиться Петро, то я приблизно розумію, кого можуть призначити міністром. Він - депутат, нормальна людина... Петро сказав її (Супрун - ред.) гасити вже. Але, очевидно, тиск йде якийсь. Американський тиск, очевидно", - розповів пресі президент Асоціації психіатрів України.

"Із хати вийшла - вікон немає": Які "росіяни" насправді населяють Білгородщину в прифронтовій зоні (відео)

четвер, 1 червень 2023, 1:40

Російські пропагандисти неодноразово переконували, що жителі прикордонною із Україною Білгородської області розмовляють «діалектом російської мови», проте в ефірі одного із пропагандистських телеканалів трапився конфуз – мешканка Білгородської області ...

"У формі не можна": У Дніпрі військового не пустили до ресторану (відео)

середа, 31 травень 2023, 23:54

До ресторану Deep, що в центрі Дніпра, не пустили бійця Збройних сил України (ЗСУ) через військову форму, яка нібито не відповідає дрескоду закладу. Побратим чоловіка Євген Кожирнов виклав у TikTok відео, де розповідає про неприємний випадок у закладі,...