Хіти тижня. Просто жах: 12-літня мати зі Львівщини могла завагітніти від найближчого родича

13 жовтня, під час ефіру одного з телеканалів спробували дізнатися, хто ж вважається татом малюка, якого народила 12-річна школярка з Борислава Тетяна Лучишин.

12-річна мама з Борислава Тетяна Лучишин

За результатами тесту ДНК присутні дізналися, що 18-річний сусід породіллі, якого вважали батьком немовляти, таким ніяк не вважається. Тому нині перед підозрою опинилися родичі неповнолітньої — двоє братів-молодих людей і вітчим, передають Патріоти України.

Психолог-фізіогноміст Тетяна Ларіна розповіла, що виключає особу молодшого брата і кого підозрює.

“З 3-х кандидатів, найбільша можливість, що це влаштував вітчим. <…> Коли я розмовляла з вітчимом і з братом, ці 2 людини виразно в курсі що відбувається, тому що один покриває іншого. Хто кого — в даній ситуації важко сказати. Однак я кажу, що це вітчим”, – поділилася фахівець.

Тетяна Ларіна повідала про те, що старший брат відчуває жах перед вітчимом, тоді як названий батько дівчини намагався маніпулювати думкою фахівця з психології.

“Вітчим намагався зовсім добре зі мною поговорити і відвести в сторону мою думку про його прийомну дочку, пробував мною маніпулювати. Однак коли в студії дівчина вимовила, хто батько, він зовсім швидко почервонів, що є несвідомою ознакою того, що людина “здає” себе”, – сказала фізіогноміст.

Бо не Потап та Білик?: Учасниця пекельного бою на Донбасі чотири роки залишається без ордена княгині Ольги

неділя, 5 липень 2020, 23:14

"Після того у штабі мені сказали, що роблять подання на мене на орден княгині Ольги (тоді “За мужність” жінкам не давали). Я відмовилася, бо троє з групи не були оформленими [в ЗСУ]. Не захотіла, поки не отримають всі, та і взагалі не вважала, що це по...

Дискваліфікували довічно: У Вірменії 20 українських футболістів потрапили у центр гучного скандалу

неділя, 5 липень 2020, 22:45

Через договірні матчі виконком федерації вирішив достроково завершити сезон-2019/20 в Першій лізі. У Вірменії 20 українських футболістів довічно дискваліфікували через скандал з договірними матчами. Інцидент стався у другому по силі дивізіоні країни. П...