Хіти тижня. Просто жах: 12-літня мати зі Львівщини могла завагітніти від найближчого родича

13 жовтня, під час ефіру одного з телеканалів спробували дізнатися, хто ж вважається татом малюка, якого народила 12-річна школярка з Борислава Тетяна Лучишин.

12-річна мама з Борислава Тетяна Лучишин

За результатами тесту ДНК присутні дізналися, що 18-річний сусід породіллі, якого вважали батьком немовляти, таким ніяк не вважається. Тому нині перед підозрою опинилися родичі неповнолітньої — двоє братів-молодих людей і вітчим, передають Патріоти України.

Психолог-фізіогноміст Тетяна Ларіна розповіла, що виключає особу молодшого брата і кого підозрює.

“З 3-х кандидатів, найбільша можливість, що це влаштував вітчим. <…> Коли я розмовляла з вітчимом і з братом, ці 2 людини виразно в курсі що відбувається, тому що один покриває іншого. Хто кого — в даній ситуації важко сказати. Однак я кажу, що це вітчим”, – поділилася фахівець.

Тетяна Ларіна повідала про те, що старший брат відчуває жах перед вітчимом, тоді як названий батько дівчини намагався маніпулювати думкою фахівця з психології.

“Вітчим намагався зовсім добре зі мною поговорити і відвести в сторону мою думку про його прийомну дочку, пробував мною маніпулювати. Однак коли в студії дівчина вимовила, хто батько, він зовсім швидко почервонів, що є несвідомою ознакою того, що людина “здає” себе”, – сказала фізіогноміст.

Хіти тижня. Пневмонію помітили вже під час розтину: Cпливли деталі смерті третьої жінки в пологовому будинку Івано-Франківська

субота, 4 квітень 2020, 5:00

Третя жінка, яка померла 1 квітня в міському перинатальному центрі Івано-Франківська, на вигляд була цілком здоровою. Спершу версію про COVID-19 медики відкинули. Про це повідомив заступник департаменту охорони здоров'я обласної адміністрації Володими...

Хіти тижня. "Время истекло...": Учасники популярного гурту "Время и Стекло" озвучили справжню причину розпаду колективу

субота, 4 квітень 2020, 4:00

Про ревнощі, взаємну симпатію і відносини з продюсерами... Гурт "Время и Стекло" днями шокував і засмутив прихильників заявою – на піку популярності дует припинив своє існування. Надя Дорофєєва та Олексій "Позитив" Завгородній сповнені нових ідей та оп...