Хіти тижня. Протести радикалізуються: У Києві активісти побили охоронців скандальної забудови і рознесли будмайданчик (відео 16+)

Активісти Національного корпусу рознесли будівельний майданчик на вулиці Вишгородській.

Фото: Facebook.У суботу 20 січня в Києві радикали рознесли будівельний майданчик на вулиці Вишгородській (парк Крістерова Гірка). Про це в Facebook повідомляє "Київ Оперативний", передають Патріоти України.

Частина місцевих жителів протестувало проти будівництва. Забудовник же говорив, що у нього всі документи в порядку. 20 січня в знак протесту проти будівництва було перекрито рух транспорту на вулиці Вишгородській.

"Але це не подіяло. Тоді, на допомогу покликали хлопців в чорному, які самостійно демонтували будмайданчик", - передає "Київ Оперативний". Член Нацкопуса "Азов" Сергій Філімонов (відомий також як "син Перуна") виклав звіт в Facebook. До звіту додається і відео, як радикали б'ють і принижують охоронців будівництва.

Жертвував собою заради закону: У Києві поліцейський займався оральним сексом, щоб розкрити кримінальну справу

середа, 29 січень 2020, 20:05

Співробітник правоохоронних органів отримував сексуальні послуги у стриптизерок, щоб довести факт проституції. Про це повідомляється у відповідному рішенні суду. У вересні 2019 поліцейський відвідав стриптиз-клуб в центрі Києва, зазначають Патріоти Укр...

Бананів можна не боятися: Супрун розповіла, як уберегти себе від китайського коронавіруса

середа, 29 січень 2020, 19:44

Зараз швидко поширюються повідомлення про вакцини, які начебто запобігають новому коронавірусу, і навіть пропозиції їх придбати. Не вірте цим маніпуляціям, адже поки такої вакцини не існує. Чи можна розкривати посилки з Китаю? Чи передаються інфекції ч...