
У Затоці Одеської області на телебаченні ведуть мовлення телеканали російських окупаційних сил Донеччини та Луганщини. Відповідні фото на своїй сторінці у Facebook опублікувала екс-заступник голови Одеської облдержадміністрації Соломія Бобровська, передають Патріоти України.
Вона також закликала вжити заходів Національну ради України з питань телебачення і радіомовлення та Міністерство інформаційної політики. "Приїжджайте в Затоку Одеської області, подивитесь "Новороссию" і "Оплот"! Відразу в готелі, недалеко від моря, за 900 кілометрів від Донецька і 1200 – від країни-окупанта. І це не прикордонний район до "ПМР", - йдеться у дописі Бобровської.
Згодом вона оновила свій допис і подякувала за оперативність правоохоронним органам, які прибули на місце.

Міністерство оборони України представило новий бойовий контракт для військовослужбовців дефіцитних спеціальностей, які відіграють ключову роль у сучасній війні, передають Патріоти України. . Йдеться насамперед про пілотів безпілотних літальних апараті...
Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу, перед...