
У Затоці Одеської області на телебаченні ведуть мовлення телеканали російських окупаційних сил Донеччини та Луганщини. Відповідні фото на своїй сторінці у Facebook опублікувала екс-заступник голови Одеської облдержадміністрації Соломія Бобровська, передають Патріоти України.
Вона також закликала вжити заходів Національну ради України з питань телебачення і радіомовлення та Міністерство інформаційної політики. "Приїжджайте в Затоку Одеської області, подивитесь "Новороссию" і "Оплот"! Відразу в готелі, недалеко від моря, за 900 кілометрів від Донецька і 1200 – від країни-окупанта. І це не прикордонний район до "ПМР", - йдеться у дописі Бобровської.
Згодом вона оновила свій допис і подякувала за оперативність правоохоронним органам, які прибули на місце.

В Іспанії археологи виявили римське святилище, вирізьблене в стіні карʼєру наприкінці II століття нашої ери. Його присвятили Міневрі – богині мудрості, війни та ремесел, передають Патріоти України. Ширина споруди сягає 70 сантиметрів, а висота – пів ме...
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...