Хіти тижня. Принциповий, як батько: Мережу вразила історія сина закатованого бойовиками "ДНР" депутата з Горлівки

Будучи інспектором в Донецькому обласному ДАІ, Юрій Рибак склав протокол на свата Януковича за водіння в нетверезому вигляді, за що був переведений в ППС.

Юрій Рибак. Фото: соцмережі.

Син Героя України, закатованого бойовиками "ДНР" депутата Горлівської міськради Володимира Рибака, служить в патрульній поліції Києва. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Андрій Тірон, передають Патріоти України.

За його словами, Юрій Рибак очолює відділ моніторингу Управління патрульної поліції Києва. "Пишу, тому що з перших хвилин знайомства з Юрієм відчуваєш офіцерську порядність, принциповість, патріотизм. Він є активістом Євро Майдану, має активну громадянську життєву позицію, один з перших хто зазіхнув і наплював на корону сім'ї Януковича ще задовго до Революції гідності", - повідомив Тірон.

Будучи інспектором в Донецькому обласному ДАІ, Рибак склав протокол на свата Януковича за водіння в нетверезому вигляді, за що був переведений в ППС. "А ще Юрій, будучи в комісії по прийому в поліцію, НЕ пропускав міліціонерів, а саме, тих хто розганяв і катував на Майдані активістів", - зазначив його товариш.

Запис про Рибака вразив користувачів мережі, які діляться історією поліцейського на своїх сторінках в соцмережах.

У Чехії зміниться порядок та обсяг допомоги українським біженцям. Всі подробиці

субота, 1 квітень 2023, 7:29

В Чехії з 1 квітня набирають чинності нові положення закону Lex Ukrajina V, які стосуються українських біженців. Йдеться про зміни виплат, медичного страхування та соціального житла, повідомляє proukrainu.blesk.cz. Затверджені зміни впроваджуються у дв...

"Кулі будуть не страшні": Російським "мобікам" видали "свічки для захисту" і порадили запалювати їх просто в бою (фото)

субота, 1 квітень 2023, 7:20

У Пермському краї (РФ) мобілізованим на злочинну війну проти України видають свічки, які нібито мають захистити солдатів. Мовляв, вони допоможуть "вигнати злих духів" і відвернути кулі, передають Патріоти України. Скільки саме таких "свічок для захисту...