
Вихователька дитячого садка № 369 Пермі Марія Шубіна написала відкритий лист Володимиру Путіну на своїй сторінці в соціальній мережі "ВКонтакте". Про це повідомляє "Радіо свобода", передають Патріоти України.
"Володимире Володимировичу, ви вже знаєте про "аншлаг", що трапився в Тюмені на мітингу, присвяченому вашій підтримці як кандидата в президенти? Дев'ять осіб. Це було б смішно, якби не було так сумно. Якщо вас це здивувало, то даремно, подібна ситуація повинна не дивувати, а насторожувати. У Юрія Шевчука є пісня, в якій звучать слова: "Путин едет по стране, а мы по-прежнему в г…не", - звернулася Марія до Путіна.
Вона розповіла про несправедливу систему оплати в дитячих дошкільних установах, мізерні зарплати вихователів тощо. "Під цим листом свій підпис залишу тільки я. Решта бояться. Страх, до речі, знову почав правити людьми", - повідомила Путіну вихователька. Лист Марії Шубіної зібрав велику кількість лайків та коментарів.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...