
Російський найманець з позивним "Горинич" на камеру розповідає своєму "колезі" де і як служив, з якої причини приїхав воювати на стороні окупантів в Донбасі. При цьому чоловік спокійно відкриває коробку з трасером (боєприпас особливої конструкції до вогнепальної зброї) російського виробництва. І готується до чергового обстрілу українських позицій. Відповідне відео з'явилося у Facebook на сторінці фонду "Вернись живим", передають Патріоти України.
На сторінці фонду також повідомляється, що російський найманець приїхав з Хабаровського краю. Чоловік служив до цього в армії РФ. Але, як він сам зізнається, був звідти звільнений. В Україні він хоче "бути корисним". За кадром чоловічий голос запитує у "Горинича" "навіщо російський найманець вбиває українських солдатів?"
На що "Горинич" відповідає: "Російський найманець?! Мене з російської армії вигнали ще в 2009 році. Раз ми не потрібні в Росії, тут хоч, сподіваюся, потрібні будемо".
Далі чоловік розповідає, як навчався в експериментальній частині, він дякує командиру свого взводу навчальної розвідроти.
"Найманець без честі і совісті прийшов в Україну вбивати і сподівається, що потрібен тут комусь. Чи є кінець цинізму бойовиків? Мабуть, ні. А ось війна повинна якнайшвидше закінчитися. І закінчитися нашою перемогою!" - пишуть на сторінці "Вернись живим".
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...