Хіти тижня. "Ребенок плакал полдня от разочарования, когда увидел Крым": Росіяни, які скористалися путінським мостом, поділилися враженнями від відпочинку

Туристи скаржаться на високі ціни, погане обслуговування і повну відсутність сервісу.​

У окупованому Криму. Фото: соцмережі.

Туалети через кожних 50 метрів, які жахливо смердять, сміттєві баки і розчаровані діти - це все відгуки росіян, які проїхалися по Кримському мосту і провели свій відпочинок на півострові, передають Патріоти України.

Журналісти провели соцопитування жителів Євпаторії. За результат опитування, стало відомо, що в більшості росіяни скаржаться на високі ціни, навіть у порівнянні з такими великими містами Російської Федерації як Петербург і Москва, погане обслуговування і повну відсутність сервісу.

"По сравнению с Турцией и Египтом – это ужасно! Санаторий "Победа" - мой ребенок плакал полдня, когда увидел, что здесь происходит. Мои дети сюда не поедут. А бабушки, которые здесь сейчас, они скоро закончатся", - розповів батько однієї із родин.

У той же час продавець екскурсій розповіла, що цей вид бізнесу в повному занепаді. Адже всі, хто подорожує завдяки Кримському мосту - їдуть сюди по путівці, а це значить, що зайві гроші росіяни витрачати не збираються. "Мост-то открыли, а толку никакого. Все, кто приехал через мост на машинах, они и едут на экскурсию на машинах. Покупать они ничего не хотят, все приехали по путевкам, бюджетники", - говорить дівчина.

Також, кілька відпочиваючих зазначили, що в окупованому Криму дуже погано працює комунальна служба, а єдиним позитивним моментом Криму є сонце і вода. "Главное солнце и вода. Продукты, конечно, в магазинах дорогие. Это - не правильно. Не может быть дороже, чем в Москве и Петербурге", - скаржиться один із туристів."Плюс – туалеты через каждые 50 метров. Минус - мусорные баки очень воняют", - розповіла про свої претензії пенсіонерка.

Джерело: Крим.Реалії

Як поскаржитися на неякісний товар: Українцям дали детальну інструкцію (відео)

середа, 22 травень 2019, 16:40

На неякісні товари чи недобросовісну роботу продавців українці можуть поскаржитися в Державну службу з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, повідомляють Патріоти України. Як це правильно зробити і захистити свої права, в ефірі ObozTV...

Хіти тижня. "Зірка, яка сходить": Українка з синдромом Дауна перемогла в престижному конкурсі краси (фото, відео)

середа, 22 травень 2019, 16:30

13-річна Марія Гнатик з Вінниці перемогла в міжнародному дитячому конкурсі краси Interbriliant World Spring 2019 в Чехії. Днями у Чехії відбувся міжнародний етап конкурсу Interbriliant World Spring 2019. 13-річна вінничанка з синдромом Дауна, яка предс...