Хіти тижня. "Ребенок плакал полдня от разочарования, когда увидел Крым": Росіяни, які скористалися путінським мостом, поділилися враженнями від відпочинку

Туристи скаржаться на високі ціни, погане обслуговування і повну відсутність сервісу.​

У окупованому Криму. Фото: соцмережі.

Туалети через кожних 50 метрів, які жахливо смердять, сміттєві баки і розчаровані діти - це все відгуки росіян, які проїхалися по Кримському мосту і провели свій відпочинок на півострові, передають Патріоти України.

Журналісти провели соцопитування жителів Євпаторії. За результат опитування, стало відомо, що в більшості росіяни скаржаться на високі ціни, навіть у порівнянні з такими великими містами Російської Федерації як Петербург і Москва, погане обслуговування і повну відсутність сервісу.

"По сравнению с Турцией и Египтом – это ужасно! Санаторий "Победа" - мой ребенок плакал полдня, когда увидел, что здесь происходит. Мои дети сюда не поедут. А бабушки, которые здесь сейчас, они скоро закончатся", - розповів батько однієї із родин.

У той же час продавець екскурсій розповіла, що цей вид бізнесу в повному занепаді. Адже всі, хто подорожує завдяки Кримському мосту - їдуть сюди по путівці, а це значить, що зайві гроші росіяни витрачати не збираються. "Мост-то открыли, а толку никакого. Все, кто приехал через мост на машинах, они и едут на экскурсию на машинах. Покупать они ничего не хотят, все приехали по путевкам, бюджетники", - говорить дівчина.

Також, кілька відпочиваючих зазначили, що в окупованому Криму дуже погано працює комунальна служба, а єдиним позитивним моментом Криму є сонце і вода. "Главное солнце и вода. Продукты, конечно, в магазинах дорогие. Это - не правильно. Не может быть дороже, чем в Москве и Петербурге", - скаржиться один із туристів."Плюс – туалеты через каждые 50 метров. Минус - мусорные баки очень воняют", - розповіла про свої претензії пенсіонерка.

Джерело: Крим.Реалії

Хіти тижня. "Оксана володіє, а керую я": Російський бізнес українського кума Ху*ла

п’ятниця, 19 липень 2019, 20:30

Більшість активів Медведчука записані на дружину. Проросійський політик Віктор Медведчукта його дружина телеведуча Оксана Марченко мають нафтовий бізнес у Росії. Ростовський мільярдер Сергій Кисловпродав їм свої нафтопереробні активи. Тепер контрольним...

Не життя, а виживання: Фото з російської глибинки жахнули мережу

п’ятниця, 19 липень 2019, 20:29

Навіть фельдшери до них не доїжджають, і щоб показатися лікарю або зробити укол, їм треба якось дістатися до міста. Люди похилого віку в російських селах живуть в напівзруйнованих будинках, половину пенсії витрачають на дрова і люблять Путіна. Відомий ...