Хіти тижня. "Революція завжди пожирає своїх дітей": У мережі пригадали страшні слова Хазанова про Україну (відео)

Ще в 2007 році Хазанов говорив про демократію в Україні, становлення авторитарного суспільства, особливості ментальності народів країн пострадянського простору і порівнював з гітлерівською Німеччиною.

Г.Хазанов. Фото: Joinfo.Наближений до президента Росії Володимира Путіна актор Геннадій Хазанов у 2007 році зробив різку заяву про демократію в Україні. Фрагмент його інтерв'ю з Дмитром Гордоном опублікував російський політолог Станіслав Бєлковський на своїй сторінці у соцмережі Facebook, передають Патріоти України.

"Демократія, про яку зараз говорять в Україні, проходить стадію молочно-воскової стиглості. Гітлера в Німеччині теж вибрали законно, демократично. Рабство, що сидить всередині людей, що населяють весь пострадянський простір, має багатовікове коріння. Це генетика. Проста людина не хоче ніяких потрясінь. Фраза "аби не було війни" викликає роздратування, мовляв, що ви з війною пристали. А коли це стало реальністю... коли люди не знають, що з ними буде завтра... Революція завжди пожирає своїх дітей", - сказав він.

Можна також подивитися інтерв'ю повністю:

У Броварах дівчина одужала від коронавірусу

понеділок, 30 березень 2020, 22:00

Станом на сьогодні в місті є тільки один випадок інфікування - у чоловіка, який був у Єгипті. На Київщині в місті Бровари 21-річна дівчина одужала від коронавірусу, ще один заражений йде на покращення. Про це у Facebook повідомив мер Броварів Ігор Сапо...

"Ти програв, під...р, готуйся у в'язницю": Прокурор просить Венедіктову оголосити підозру Портнову, який йому погрожує

понеділок, 30 березень 2020, 21:46

У своєму клопотанні Олександр Божко також пише, що вже понад рік отримує погрози від Андрія Портнова. Прокурор офісу ГПУ Олександр Божко, якому Андрій Портнов погрожував насильством, 27 березня звернувся до генеральної прокурорки Ірини Венедіктової з к...