Хіти тижня. Рідкісна хвороба: Десятки рятувальників на Житомирщині допомогли медикам транспортувати до "швидкої" жінку вагою понад 370 кг (фото)

Хвора страждає на так звану "слонову хворобу", і їй запропонували лікування у Німеччині.

На Житомирщині 60 рятувальників надали допомогу медикам у транспортуванні жінки вагою понад 370 кг до карети медичної швидкої допомоги. Про це повідомили у прес-службі управління ДСНС у Житомирській області, передають Патріоти України.

Як зазначається у повідомленні, протягом двох останніх місяців Коростенський міськрайонний відділ УДСНС у Житомирській області спільно з Центром екстреної медичної допомоги «Олеся» міста Дніпро розробляли план заходів щодо транспортування хворої жінки з міста Коростень на лікування за кордон. «Особливість цих заходів полягала в тому, що 39-річна Оксана страждає на так звану «слонову хворобу» і на сьогодні її вага складає вже понад 370 кг», - сказано у повідомленні.

Жінці запропонували лікування у місті Хінтерцартен у Німеччині і Центр екстреної медичної допомоги «Олеся» погодився доставити туди хвору. Для цього ними був наданий автомобіль швидкої медичної допомоги.

«Головна складність полягала у транспортуванні жінки з її квартири до карети «швидкої». Через вхідні двері оселі це зробити було не можливо, оскільки їхня ширина складала 80 см. На щастя, квартира Оксани розташована на першому поверсі двоповерхового багатоквартирного житлового будинку», - повідомляють рятувальники.

Коростенські рятувальники спільно з медичним центром виготовили спеціальний пристрій та засоби, а одне з підприємств Коростеня надало вивантажувач, за допомогою чого 60 людей особового складу 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини транспортували хвору через вікно квартири на вулицю, а потім вже до автомобіля швидкої допомоги, який доставить її на лікування до Німеччини. Заходи тривали понад дві години.

Хіти тижня. "Когда ты в очередной раз тыкаешь хомяка *балом в дерьмо, у него истерика", - Фашик Донецький про "вату" на Донбасі

середа, 14 листопад 2018, 1:00

"Я заранее не извиняюсь за то, что будет использован чугунный мат в тексте. Иногда складывается ощущение, что некоторым особо упижженым двуногим особям люто подгорает от того, что в Донецке, Луганске, в Крыму, вообще на оккупированных, остались адекват...

Хіти тижня. "Збочення!": В Україні розгорівся скандал навколо дитячого підручника для шкіл (фото)

середа, 14 листопад 2018, 0:35

У мережі розгорівся скандал навколо ремомендованного Міносвіти України підручника літератури для 11-го класу. У книгу включили розповідь з описом гомосексуальних зв'язків. Про ситуацію розповіли користувачі мережі. Зокрема громадський активіст Оксана Ф...