Зазначається, що домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті правоохоронцями крадіжки – рідкість. У Києві, за даними фахівців, квартирна крадіжка відбувається приблизно щогодини, а в літній сезон зловмисники обкрадають по 850 будинків за місяць.
Колишній злодій розкрив декілька важливих секретів, які допоможуть не стати жертвою непроханих гостей. Він розповів, що нерідко квартирні злодії співпрацюють з правоохоронними органами та охоронними фірмами.
В першу чергу зловмисники перевіряють ванну, кухню і спальню. Якщо у домушників є конкретна інформація, - вони можуть впоратися за 5 хвилин і сховатися задовго до приїзду "копів" або охорони.
В якості основного захисту виступають броньовані двері та замок. Відзначається, що оптимальним варіантом є відразу дві бронедвері. Вікна помешкання мають бути з ролетами. Фахівці рекомендують встановити в квартирі охоронну сигналізацію. Експерти виділяють три правила, яких варто дотримуватися: не економити на захисті житла, бути пильними, не зберігати великі суми грошей і коштовності вдома.
Українські моделі платформи OnlyFans протягом 2020-2022 років заробили 111 млн дол. Про це повідомив голова Державної податкової служби України Руслан Кравченко в інтерв'ю ЕП, передають Патріоти України. "606 (податкових) перевірок тривають, запланован...
Уранці понеділка, 28 квітня, у роботі мережі магазинів "Епіцентр" стався збій. Компанія заявляє про тимчасові технічні проблеми. Про це йдеться у повідомленні компанії, передають Патріоти України. "Шановні партнери та клієнти! Маємо тимчасові технічні ...