Хіти тижня. "Росія не телиться, Київ – божевільні": Російський актор зробив антиукраїнську заяву з приводу створення "Малоросії"

Скандальний російський актор, "громадянин ДНР" і адепт "русского міра" Іван Охлобистін вважає, що у проекту "Малоросія" хороші шанси на реалізацію.

громадянин "ДНР" Іван Охлобистін

Про це передає сайт російського радіо "Говорить Москва", передають Патріоти України.

"Захарченко треба щось з цим робити, тому що Росія не телиться, Київ – божевільні. Малоросія потрібна. Тому що зараз почнеться хаос, і це просто заявка на велику банду, на те утворення, до якого можна приєднатися в хаосі, що починається", - сказав Охлобистін.

Однак актор відмовився від прогнозів щодо термінів створення "Малоросії".

"Дуже не хотів служити": 19-річний москвич вистрибнув з вікна військкомату

середа, 7 грудень 2022, 10:28

У Москві 19-річний росіянин вистрибнув із вікна на четвертому поверсі військкомату, щоб уникнути призову. Як повідомляє російський Телеграм-канал "База", інцидент трапився 5 грудня у військовому комісаріаті на вулиці Саратовській, передають Патріоти Ук...

Все ще сподіваються на повернення СРСР: Мовний скандал у Казахстані - чоловік обурився, що росіяни нахабніють

середа, 7 грудень 2022, 10:28

У Казахстані стався конфлікт між покупцем та продавчинею одного з магазинів. Як свідчать кадри з відео, чоловік зайшов у магазин і влаштував скандал, вимагаючи у російськомовних працівниць розмовляти з ним казахською мовою. У відповідь йому продавчиня ...