Хіти тижня. Російського актора обурило те, як в Україні знущаються над "символом душі"

Манжети, внизу розшите, тут і калина, і малина, прям фруктовий натюрморт. Караваджо б заплакав, якби побачив вишиванку.

Анатолій Пашинін

Відомий російський актор Анатолій Пашинін, який зараз воює на Донбасі, стверджує, що українську вишиванку не порівняти з російською косоворотки - "це символ душі", проте в Україні нею прикрашають навіть пам'ятники Леніна, що є образливим.

Про це він розповів в коментарі ресурсу "Обозреватель", передають Патріоти України.

"Що таке вишиванка? Це символ душі. У Росії тільки косовороточка дозволялася, а в українців подивіться: манжети, внизу розшите, тут і калина, і малина, прям фруктовий натюрморт. Караваджо б заплакав, якби побачив вишиванку, цілком можливо, що бачив і малював", - підкреслює актор.

Правда, він обурюється, що в Україні "цей симовол душі" чіпляють навіть на пам'ятники Леніну. "У Запоріжжі цю гидоту прикрашають ... Як вони тільки не намагалися, ці чиновники запорізькі, залишити його стояти. В результаті одна біла ганчірка була, потворно виглядало. І навколо нас ходять діти, вони бачать ці речі, які тиснуть на підсвідомість", - зазначає Пашинін.

Хіти тижня. Зворушливе до сліз. "Остання корова Причепилівки", - Олександр Горобець

п’ятниця, 22 червень 2018, 4:00

Гірка правда нашого життя:. Усе, що не є у мені сільське, сказати б, домотканне, особливо ж у спогадах про нашу подільську глибинку, про колись багатолюдний мій Джурин, як давнішній районний центр Вінниччини, а потім звичайний населений пункт, яким він...

Хіти тижня. Навіщо в СРСР "перевиховували" лівшів?

п’ятниця, 22 червень 2018, 3:00

Практика насильницької методики проіснувала до 1986 року. В Радянському Союзі існувала практика «перевиховання» лівшей, зазначають Патріоти України. Блогер Максим Мирович спробував пояснити, чому така абсурдна ідея так наполегливо втілювалася в життя...