Хіти тижня. Російського актора обурило те, як в Україні знущаються над "символом душі"

Манжети, внизу розшите, тут і калина, і малина, прям фруктовий натюрморт. Караваджо б заплакав, якби побачив вишиванку.

Анатолій Пашинін

Відомий російський актор Анатолій Пашинін, який зараз воює на Донбасі, стверджує, що українську вишиванку не порівняти з російською косоворотки - "це символ душі", проте в Україні нею прикрашають навіть пам'ятники Леніна, що є образливим.

Про це він розповів в коментарі ресурсу "Обозреватель", передають Патріоти України.

"Що таке вишиванка? Це символ душі. У Росії тільки косовороточка дозволялася, а в українців подивіться: манжети, внизу розшите, тут і калина, і малина, прям фруктовий натюрморт. Караваджо б заплакав, якби побачив вишиванку, цілком можливо, що бачив і малював", - підкреслює актор.

Правда, він обурюється, що в Україні "цей симовол душі" чіпляють навіть на пам'ятники Леніну. "У Запоріжжі цю гидоту прикрашають ... Як вони тільки не намагалися, ці чиновники запорізькі, залишити його стояти. В результаті одна біла ганчірка була, потворно виглядало. І навколо нас ходять діти, вони бачать ці речі, які тиснуть на підсвідомість", - зазначає Пашинін.

Усім було байдуже: Мережу обурила поведінка водія маршрутки, який проігнорував жінку з дитиною-інвалідом (фото)

понеділок, 19 лютий 2018, 20:26

Жінка просила водія під'хати ближче до тротуару, щоб було зручно візком заїхати на задні двері. У Львові водій проігнорував прохання матері з дитиною на інвалідному візку, демонстративно закривши перед ними двері. Про це в Facebook повідомила Наталія П...

Провалюється під землю: У Росії халепа з черговим стадіон до ЧС-2018

понеділок, 19 лютий 2018, 19:41

Під землю почав іти стадіон у російському Калінінграді, на якому мають відбутися 4 матчі групового раунду чемпіонату світу з футболу 2018 року. Міська влада зафіксувала просідання ґрунту вище норми на території під ареною стадіонуповідомляють Патріоти ...