Хіти тижня. Російського актора обурило те, як в Україні знущаються над "символом душі"

Манжети, внизу розшите, тут і калина, і малина, прям фруктовий натюрморт. Караваджо б заплакав, якби побачив вишиванку.

Анатолій Пашинін

Відомий російський актор Анатолій Пашинін, який зараз воює на Донбасі, стверджує, що українську вишиванку не порівняти з російською косоворотки - "це символ душі", проте в Україні нею прикрашають навіть пам'ятники Леніна, що є образливим.

Про це він розповів в коментарі ресурсу "Обозреватель", передають Патріоти України.

"Що таке вишиванка? Це символ душі. У Росії тільки косовороточка дозволялася, а в українців подивіться: манжети, внизу розшите, тут і калина, і малина, прям фруктовий натюрморт. Караваджо б заплакав, якби побачив вишиванку, цілком можливо, що бачив і малював", - підкреслює актор.

Правда, він обурюється, що в Україні "цей симовол душі" чіпляють навіть на пам'ятники Леніну. "У Запоріжжі цю гидоту прикрашають ... Як вони тільки не намагалися, ці чиновники запорізькі, залишити його стояти. В результаті одна біла ганчірка була, потворно виглядало. І навколо нас ходять діти, вони бачать ці речі, які тиснуть на підсвідомість", - зазначає Пашинін.

Хіти тижня. Офіційний сайт "найокупованішого" українцями міста Польщі відтепер пише "солов’їною"

вівторок, 12 грудень 2017, 0:20

У одному з набільших міст Польщі, Познані, вперше країні запустили розділ на офіційному сайті міста українською мовою. Там є інформація про місто, роботу та навчання у столиці Великопольщі. "Tаке рішення є відповіддю міста на зростання кількості мешкан...

Полювання на плотницоїдів: Населення Луганська після втечі голови "молодої республіки", завалює нову "владу" доносами на сусідів

вівторок, 12 грудень 2017, 0:14

У функціонерів ЛДНР не має бути ілюзій. Щойно до Донецька та Луганська увійдуть доблесні війська «бандерівської хунти» та «негрів НАТО», всіх їх з потрохами здадуть ті, що усміхаються наразі в обличчя. А патріоти України в окупації доповнять пропуски.