Хіти тижня. Російського актора обурило те, як в Україні знущаються над "символом душі"

Манжети, внизу розшите, тут і калина, і малина, прям фруктовий натюрморт. Караваджо б заплакав, якби побачив вишиванку.

Анатолій Пашинін

Відомий російський актор Анатолій Пашинін, який зараз воює на Донбасі, стверджує, що українську вишиванку не порівняти з російською косоворотки - "це символ душі", проте в Україні нею прикрашають навіть пам'ятники Леніна, що є образливим.

Про це він розповів в коментарі ресурсу "Обозреватель", передають Патріоти України.

"Що таке вишиванка? Це символ душі. У Росії тільки косовороточка дозволялася, а в українців подивіться: манжети, внизу розшите, тут і калина, і малина, прям фруктовий натюрморт. Караваджо б заплакав, якби побачив вишиванку, цілком можливо, що бачив і малював", - підкреслює актор.

Правда, він обурюється, що в Україні "цей симовол душі" чіпляють навіть на пам'ятники Леніну. "У Запоріжжі цю гидоту прикрашають ... Як вони тільки не намагалися, ці чиновники запорізькі, залишити його стояти. В результаті одна біла ганчірка була, потворно виглядало. І навколо нас ходять діти, вони бачать ці речі, які тиснуть на підсвідомість", - зазначає Пашинін.

Хіти тижня. Про що не люблять згадувати у Москві: Азовське море було внутрішньо українське

вівторок, 25 вересень 2018, 0:10

"Братній народ" старанно впродовж півтора сторіччя, з перервами, намагався знищити українську мову та асимілювати українців у "російському морі". Така логіка імперії. І царської , і радянської, і їх злобного уламку – путінської. Патріоти України пропон...

Хіти тижня. Вчені з'ясували, що станеться з організмом, якщо пити каву кожен день

понеділок, 24 вересень 2018, 23:55

"Герой знаменитого сериала "Твин Пикс" - агент ФБР Дейл Купер - не обходился ни дня без крепкого черного кофе. Возможно, он знал, что у тех, кто регулярно пьет кофе, намного больше шансов прожить еще 10 лет, чем у тех, кто не употребляет этот напиток в...