Хіти тижня. Розкрито капсулу часу: Як бачила майбутнє українська молодь у 1967-му

​В місті Первомайську, що на Миколаївщині із стіни місцевого Будинку культури витягли капсулу з посланням, яку урочисто заклали комсомольці в 1967 році.

Фото: "Одесская жизнь"Текст цього звернення до нащадків, відзначають Патріоти України, заслуговує на увагу. Наводимо тільки витяги з нього. Читайте і насолоджуйтеся.

ЗВЕРНЕННЯ
юнаків і дівчат Первомайської міської комсомольської організації
ювілейного 1967 року молоді до 2017 року...


Ми, покоління комсомольців 60-х років, не уявляли собі життя без боротьби і творчої праці в ім'я торжества комунізму, який став для вас дійсністю.

...Чи знайоме вам звання «Ударник комуністичної праці»? Воно в наші роки присвоювалося кращим з кращих, і кожен третій комсомолець промислових підприємств міста домігся цього почесного звання.

Живий у пам'яті вашої Павка Корчагін? Ми, спадкоємці Корчагіна, гідно несли корчагинську вахту праці, взявши шефство над будівництвом автотраси Полтава-Кишинів.

Зберігайте ви Книги Пошани з іменами переможців ювілейного змагання молодих робітників: швачки-друкарки Віри Бондар, апаратниці молочно-консервного комбінату Ірини Катули, токаря Голованя Володимира, робочого Цукрового заводу Середи Анатолія, лаборантки Міськхарчкомбинату Галини Кузьменко?

...Ви покоління щасливих: над вами чисте небо, а війни в світі для всіх, що живуть в 2017 році, стали історією. Ви не скандували: «Ганьба агресорам Ізраїлю!», вам не довелося брати участь у мітингах протесту проти злочинної війни у В'єтнамі, читати в газетах про провокації проти революційної Куби. Як далеко від вас ці, сучасні нам, події!..

Давно вже не знаходять пустотливі хлопчаки гільзи від патронів, поржавілі затвори рушниць. Тільки в суворому мовчанні, як і ми в 1967 році, ви стоїте біля обелісків загиблим, тільки так само трепетно, як і півстоліття тому, завмирає серце, коли ступаєте по землі легендарної Кримки.

Шумить золота пшениця на безкрайніх полях, цвіте побудований тобою Комсомольськ не тільки на землі, але й на Венері і на Марсі...

Автор: Олег Шинкаренко

Хіти тижня. Maruv не забули? До Києва прибув московський потяг з евакуйованими з держави-агресора заробітчанами

понеділок, 30 березень 2020, 23:05

У неділю, 29 березня, вранці на центральний залізничний вокзал Києва прибув потяг з евакуйованими з Москви (Росія) українцями. Про це повідомляє Telegram-канал PavlovskyNEWS, зазначають Патріоти України. За попередніми даними, прибули близько 700 осіб....

Ще кілька десятків хворих: Свіжа статистика жертв коронавірусу в Україні

понеділок, 30 березень 2020, 22:50

В Україні зафіксовано вже 13 летальних випадків від COVID-19, 8 людей одужали. В Україні зафіксовано 548 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляється у Telegram-каналі Міністерства охорони здоров’я «Коронаві...